LV EN
This space actually is not a room. It is kind of scary, mystic but veeeery interesting place! I often come here unnoticed, because everyone is very busy. Everyone is boss for him/herself under this roof. Here everyone stores important things which are personal. Ronja stores here her bow, Druvis - his rod, Anita - her tennis racket, Ramils - his handball, Anaita - her guitar, Līva - her camera and Armans - his mathematic formulas. Read more
Furthermore, you can find here a scarf. In this scarf you can put some products as well and also nice ideas how to make accessories or some other things. For example, Teodors likes to build ships. I'm telling you - attic is the best place!
 
 

Manā dzīvē ir bijuši ļoti daudz un dažādi notikumi. Tomēr, šoreiz nevēlos meklēt notikumus pagātnē. Pastāstīšu nesenu, aizraujošu un visnotaļ interesantu gadījumu.

 

Hm. Fotoaparāts.
Man patīk fotografēt. Esmu piedalījusies dažādos fotografēšanas pasākumos, bilžu analizēšanā, izstādēs...

 

Jo vairāk lietu un notikumu, par kuriem interesējamies, jo interesantāki  esam mēs citiem. Mūsu mājas iedzīvotājiem ir  dažādi vaļasprieki!

 

Man ir ļoti daudz vaļasprieku. Makšķerēšana, futbols, volejbols, datorspēles, pokers. Katrs no tiem man patīk pēc dažādiem iemesliem. Makšķerēšana ļauj savienoties ar dabu, tajā pašā laikā ir azarts noķert vislielāko zivi.

 

Lietuvas rokdarbu pasaule ir raiba un daudzveidīga. Interesanti ir dažādi smalki un sarežģīti izgriezti zīmējumi no papīra. Jauniešu vidū populāri ir pīt aproces, kas nereti sasaucas ar etnogrāfiskiem rakstiem, tautas tērpu zīmēm un krāsām. Arī es pati gatavoju šādus darbiņus.

 

Man ļoti patīk aktīva atpūta, tāpēc es nodarbojos ar tenisu, no rītiem es skrienu krosu.

 

Makšķerēt var ar dažādām makšķerēm. Ir arī daudz vietas kur zvejot - ezeri, dīķi, upes, strauti, jūras un okeāni. Ja grib noķert lielākas zivis, tad ir vajadzīgs ‘’spinings’’, bet, ja mazākas -  ‘’pludiņmakšķere ’’.

 

Bejraks ir sportists. Viņš uzskata, ka svarīgi ir būt aktīvam un daudz sportot. Bejraks visiem novēl: „ Pavadiet savu brīvo laiku neslinkojot! 

 

Annemarija ir vispusīga meitene. Viņai patīk peldēt, tāpēc viņa apmeklē baseinu. Bet tikpat svarīga viņai ir zīmēšana, un viņai šķiet, ka katram bērnam nepieciešams atrast kādu nodarbību, kurā iespējams attīstīt savu talantu.

 

Kā jau mēs visi zinām, internets ir pārpildīts ar visdažādākajām mājas lapām, bet ikdienā mēs izmantojam apmērām 2% no visām iespējām. Protams, ir ļoti daudz mājas lapu, kuras ir gandrīz nevajadzīgas, bet ir arī tādas, par kurām neko nezinām, bet varbūt būtu vērts apmeklēt.