LV EN
This space actually is not a room. It is kind of scary, mystic but veeeery interesting place! I often come here unnoticed, because everyone is very busy. Everyone is boss for him/herself under this roof. Here everyone stores important things which are personal. Ronja stores here her bow, Druvis - his rod, Anita - her tennis racket, Ramils - his handball, Anaita - her guitar, Līva - her camera and Armans - his mathematic formulas. Read more
Furthermore, you can find here a scarf. In this scarf you can put some products as well and also nice ideas how to make accessories or some other things. For example, Teodors likes to build ships. I'm telling you - attic is the best place!
 
 
Aizraujošs notikums manā dzīvē

Manā dzīvē ir bijuši ļoti daudz un dažādi notikumi. Tomēr, šoreiz nevēlos meklēt notikumus pagātnē. Pastāstīšu nesenu, aizraujošu un visnotaļ interesantu gadījumu.

Šīs ziemas brīvdienas bija pilnas ar dažādiem atgadījumiem. Taču, šis ir stāsta vērts. Manā draugu pulkā tika plānots kārtējais pasākums. Vēlējāmies uztaisīt kopēju pasākumu kādā pirtī. Tomēr tuvojās Ziemassvētki un daudzas piemērotas vietas jau bija aizņemtas. Apspriežoties ar draugiem nonācām pie secinājuma, ka šis pasākums jātaisa pēc svētkiem.

Te, vienu dienu, mani telefonā pārsteidz ziņa:” 28. datumā pirts!” Izlasot šo ziņu nedaudz apstulbu. Tā taču ir pirmdiena! Kurš gan pirmdienā taisa pasākumus? Bīdi padomājusi pasmējos. Lai notiek! Vismaz kaut kas nebijis.

Sākās sarakstu veidošana. Kas tiek, kas netiek? Tas patiesi bija aizraujoši. Katra diena, kas mani un manus draugus pieveda tuvāk šim notikumam, izraisīja mūsos vēl lielāku sajūsmu.

Un beidzot! Pirmdiena ir klāt! Satiekamies centrā un dodamies ar vilcienu pretim jaukajam pasākumam. Nonācām brīnumjaukā vietā, kur blakus ir mežs, kas apsnidzis izstaroja īpašu burvību.

Nestāstīšu visu, kas tur notika, jo tas būtu pārāk gari. Secinājums ir viens. Pasākums, kas tiek plānots ir izdevies tad, ja gatavošanās process ir sagādājis dubultu prieku!

Author
Sintija 17 Years old