LV EN
This space actually is not a room. It is kind of scary, mystic but veeeery interesting place! I often come here unnoticed, because everyone is very busy. Everyone is boss for him/herself under this roof. Here everyone stores important things which are personal. Ronja stores here her bow, Druvis - his rod, Anita - her tennis racket, Ramils - his handball, Anaita - her guitar, Līva - her camera and Armans - his mathematic formulas. Read more
Furthermore, you can find here a scarf. In this scarf you can put some products as well and also nice ideas how to make accessories or some other things. For example, Teodors likes to build ships. I'm telling you - attic is the best place!
 
 
Dators

Kā jau mēs visi zinām, internets ir pārpildīts ar visdažādākajām mājas lapām, bet ikdienā mēs izmantojam apmērām 2% no visām iespējām. Protams, ir ļoti daudz mājas lapu, kuras ir gandrīz nevajadzīgas, bet ir arī tādas, par kurām neko nezinām, bet varbūt būtu vērts apmeklēt. 

  • www.facebook.com
    Šī mājas lapa ir salīdzināma ar www.draugiem.lv , tikai starpība tāda, ka šo mājas lapu pazīst arī ārzemes, līdz ar to ir iespēja sazināties arī ar cittautiešiem. Ir labi, ka, atbraucot no ceļojuma, var turpināt uzturēt sakarus ar jauniegūtajiem ārzemju draugiem. 
  • www.liis.lv/folklora/saites.htm
    Mūsdienas jaunieši ļoti maz zina par latviešu folkloru, mitoloģiskajiem tēliem, tautas dziesmām... Šajā mājas lapā ir iespēja iegūt labu un svarīgu informāciju, var noderēt, veidojot kādu darbu literatūrā.
  • www.tikainesakinevienam.lv
    Kādreiz man patīk atrast dažādus aforismus, domu graudus vai atziņas, un tad tos pārdomāt. Šajā mājas lapā var atrast dažādu autoru rakstītus tekstus. Lieliska iespēja pārdomām. Domāju, ka ikvienam kādreiz tas ir nepieciešams.
Author
Līva 16 Years old