LV EN
This space actually is not a room. It is kind of scary, mystic but veeeery interesting place! I often come here unnoticed, because everyone is very busy. Everyone is boss for him/herself under this roof. Here everyone stores important things which are personal. Ronja stores here her bow, Druvis - his rod, Anita - her tennis racket, Ramils - his handball, Anaita - her guitar, Līva - her camera and Armans - his mathematic formulas. Read more
Furthermore, you can find here a scarf. In this scarf you can put some products as well and also nice ideas how to make accessories or some other things. For example, Teodors likes to build ships. I'm telling you - attic is the best place!
 
 
Druva vaļasprieks

Makšķerēt var ar dažādām makšķerēm. Ir arī daudz vietas kur zvejot - ezeri, dīķi, upes, strauti, jūras un okeāni. Ja grib noķert lielākas zivis, tad ir vajadzīgs ‘’spinings’’, bet, ja mazākas -  ‘’pludiņmakšķere ’’. Strautos vairāk dzīvo foreles un dažviet laši. Ezeros dzīvo līdakas, asari, raudas, ruduļi, līņi, karpas un karūsas. Dīķos parasti audzē karpas un karūsas. Ja es savos laukos taisos makšķerēt līņus, tad es nopērku speciālu barību un iebaroju - gan rītā, gan vakarā. Pēc manas pieredzes līņi labi ķeras uz kukurūzas, vakarā no sešiem līdz desmitiem. Lai noķertu līdakas, ir vajadzīgs spinings. Spiningam nav vajadzīga ēsma, jo tam galā ir no gumijas mākslīgi uztaisīta zivtiņa. Līdakām patīk plunkšķi, un tās nebaidās no trokšņa, kas tiek radīts no mākslīgās zivtiņas, kura iekrīt ūdenī.

 

Author
Druvis 11 Years old