LV EN
This space actually is not a room. It is kind of scary, mystic but veeeery interesting place! I often come here unnoticed, because everyone is very busy. Everyone is boss for him/herself under this roof. Here everyone stores important things which are personal. Ronja stores here her bow, Druvis - his rod, Anita - her tennis racket, Ramils - his handball, Anaita - her guitar, Līva - her camera and Armans - his mathematic formulas. Read more
Furthermore, you can find here a scarf. In this scarf you can put some products as well and also nice ideas how to make accessories or some other things. For example, Teodors likes to build ships. I'm telling you - attic is the best place!
 
 
Līvas vaļasprieks

Hm. Fotoaparāts.

optiska iluzija akmeni.JPG
Man patīk fotografēt. Esmu piedalījusies dažādos fotografēšanas pasākumos, bilžu analizēšanā, izstādēs... Bet  priekšroku pati dodu fotografēšanai vienatnē. Patīk saulainā dienā paņemt fotoaparātu, saģērbties silti un doties pastaigā. Fotografējot rodas iespēja uz pasauli paskatīties nedaudz savādāk. Ievērot sīkumus, pievērst uzmanību tam, kā dabā viss ir sakārtots... Ir arī iespēja veidot optiskus mānus, ar ko vēlāk var pārsteigt cilvēkus. Pati pēc tam analizēju savas bildes un spriežu, ko varēja labāk, kas ir kārtībā, kas nav... Ļoti patīk, ja bildes patīk ne tiki pašai, bet kāds no sirds apgalvo, ka bilde tiešām ir izdevusies. Tā ir gandarījuma sajūta. Bet, ja vienreiz kaut kas izdodas, tad nākamreiz uz tevi jau tiek liktas cerības, un tu esi spiests pacensties un domāt, ko dari. Tas ir interesants process.

optiska iluzija priedes.JPG

Author
Līva 16 Years old