LV EN
This space actually is not a room. It is kind of scary, mystic but veeeery interesting place! I often come here unnoticed, because everyone is very busy. Everyone is boss for him/herself under this roof. Here everyone stores important things which are personal. Ronja stores here her bow, Druvis - his rod, Anita - her tennis racket, Ramils - his handball, Anaita - her guitar, Līva - her camera and Armans - his mathematic formulas. Read more
Furthermore, you can find here a scarf. In this scarf you can put some products as well and also nice ideas how to make accessories or some other things. For example, Teodors likes to build ships. I'm telling you - attic is the best place!
 
 
Ronjas vaļasprieks

Jo vairāk lietu un notikumu, par kuriem interesējamies, jo interesantāki  esam mēs citiem. Mūsu mājas iedzīvotājiem ir  dažādi vaļasprieki!

Ronja 3.JPG
Ronja šauj ar loku! (gluži tāpat kā A. Lindgrēnes varone Ronja) Viņa nodarbojas arī  ar niršanu un papīra locīšanu. Pulciņi, kurus Ronja apmeklē pēc stundām, viņai ir katru dienu, tāpēc Ronja ir ļoti aizņemta. Ronja uzskata, ka svarīgi ir visu izdarīt līdz galam, tāpēc citiem viņa novēl: ,, Nekādā gadījumā nepamet iesākto, jo viss, ko dari, noderēs!”


Ronja.JPG

Lai šautu ar loku, jābūt izveicīgam un vingram, tāpēc daudz jātrenējas. Fotogrāfijās redzams, kā jānostājas, kā jātur loks un kā jāmērķē, lai viss labi izdotos.

Author
Ronja 10 Years old