LV EN
This space actually is not a room. It is kind of scary, mystic but veeeery interesting place! I often come here unnoticed, because everyone is very busy. Everyone is boss for him/herself under this roof. Here everyone stores important things which are personal. Ronja stores here her bow, Druvis - his rod, Anita - her tennis racket, Ramils - his handball, Anaita - her guitar, Līva - her camera and Armans - his mathematic formulas. Read more
Furthermore, you can find here a scarf. In this scarf you can put some products as well and also nice ideas how to make accessories or some other things. For example, Teodors likes to build ships. I'm telling you - attic is the best place!
 
 
Sintijas vaļasprieks

Lietuvas rokdarbu pasaule ir raiba un daudzveidīga. Interesanti ir dažādi smalki un sarežģīti izgriezti zīmējumi no papīra. Jauniešu vidū populāri ir pīt aproces, kas nereti sasaucas ar etnogrāfiskiem rakstiem, tautas tērpu zīmēm un krāsām. Arī es pati gatavoju šādus darbiņus.

Brīvo laiku lietuviešu jaunieši pavada draugu pulkā. Arī man patīk kopā ar draugiem dziedāt, īpaši, ja kāds paņem rokā ģitāru. Pie brīvā laika pavadīšanas iespējām varētu pieskaitīt arī došanos pie dabas. Ideāla atpūta ir pie jūras vai Kuršu kāpā. Esot šajā vietā, rodas sajūta, ka esam atceļojuši uz kādu no pasaulē zināmajiem tuksnešiem.

Author
Sintija 17 Years old