LV EN
This space actually is not a room. It is kind of scary, mystic but veeeery interesting place! I often come here unnoticed, because everyone is very busy. Everyone is boss for him/herself under this roof. Here everyone stores important things which are personal. Ronja stores here her bow, Druvis - his rod, Anita - her tennis racket, Ramils - his handball, Anaita - her guitar, Līva - her camera and Armans - his mathematic formulas. Read more
Furthermore, you can find here a scarf. In this scarf you can put some products as well and also nice ideas how to make accessories or some other things. For example, Teodors likes to build ships. I'm telling you - attic is the best place!
 
 
Spēles viesistabā

Ispirs: Neaizmirstiet, ka man ir 10 gadu, tāpēc mana mīļākā spēle ir „sunīši”. Man taču ir daudz enerģijas, kura ir jāiztērē. Un „sunīši” ir tieši tas, kas vajadzīgs. Kad jāatvelk elpa, labprāt ar draugiem uzspēlēju „monopolu”. Ļoti patīk spēle „Marakešs”, jo tajā esmu nepārspēts līderis – neviens vēl ne reizi nav mani apspēlējis.

No armēņu nacionālajām spēlēm gan man, gan maniem draugiem patīk spēle „ol”. Kā gan lai paskaidroju jums, kas tas ’ol ‘ir? ‘Ol’ ir mazs ‘vilciņš’ (rotaļlieta), kurš ir jāuztin uz diega, bet pēc tam meistarīgi jāatlaiž, lai tas sāktu griezties. Uzvar tas, kuram ‘vilciņš’ ilgāk griežas. Bet tas ir tikai sākums, jo šai spēlei ir dažādas nianses.

Author
Ispirs 10 Years old