LV EN
They are talking about their nearest and farest relatives, who live in Tbilisi, Tallinn, Vilnius and elsewhere in the Baltic and Caucasus.
Send us your thoughts, then "@ your library" becomes richer and you take part in the competition. We are waiting for your story!
Read more
Send us your thoughts, then "@ your library" becomes richer and you will take part in the competition. We are waiting for your story
 
 
Annemarijas ceļojumi

Man ļoti patīk fotografēt un ceļot. Es pagaidām fotografēju maz, velētos nākotnē uztaisīt daudz, daudz skaistu fotogrāfiju! Kopā ar vecākiem biju ceļojumā pa Latviju un Gruziju.

Latvijā ir daudzas interesantas vietas, pagaidām es esmu bijusi tikai Kurzemē un Vidzemē. Ļoti gribētos aizbraukt uz Latgali. Redzēt Zilo ezeru zemi.

Kurzemes pusē, konkrēti Apšuciemā, mums ir vasarnīca, apkārt ir mežs un jūra. Tur man ļoti patīk pavadīt laiku. Mēs bijām ceļojumā uz Kuldīgu, Ventspili, Liepāju. Man Kuldīgā ļoti patika Ventas rumba, Ventspilī, lielās, krāsainās govis upmalā, dažādie kuģi paša pilsētas sirdī.

Gruzijā es dzīvoju galvaspilsētā, Tbilisi. Tur ir ļoti daudz vēsturisku vietu, piemēram, vecpilsētas pusē, kalna galā, ir pilsdrupas, skatiens no turienes uz pilsētu ir pasakains, vēlāk kalnā tika uzcelta baznīca. Pie upes Mtkvari ir rajons Metehi, kur IV gadsimtā, pēc leģendas, Gruzijas karalis Vahtangs Gorgasali, atrada visskarstāko vietu un nosauca to par Tbilisi. Man patīk arī vienkārši staigāt pa vecpilsētu. Tbilisi ir daudz pareizticīgo baznīcu. Ar  omīti svētdienās gājām baznīcā uz dievkalpojumu.

Biju ar vecākiem pie Melnās jūras, Adžārijā. Īpaši patika Batumi, uzvaras parks kur bija daudz palmu un bambusu, arī bērnu atrakcijas. Ļoti jautri pavadīju laiku.

Es domāju, ka Melnā jūra ir melnā krasā, bet, kad es ar savam acīm to ieraudzīju, biju patīkami pārsteigta, ka īstenībā tā ir zila un dziļa, ar nelieliem viļņiem. Daudz plunčājos jūrā.

Biju arī kalnos. Tur kalni ir tik milzīgi, ka sākumā bija bail, bet pēc tam pieradu un droši skatījos no augšas. Līdz šim atceros tur pavadīto skaisto laiku! Gribētos vēl daudzas reizes aizbraukt uz turieni!

Šeit būs dažas fotogrāfija: 

Anne Kalni-1.jpg

Anne kalni.jpg

Anne melna jura.jpg

Anne Tbilisi-1.jpg

Anne Tbilisi.jpg

 

Author
Annemarija 9 Years old