LV EN
They are talking about their nearest and farest relatives, who live in Tbilisi, Tallinn, Vilnius and elsewhere in the Baltic and Caucasus.
Send us your thoughts, then "@ your library" becomes richer and you take part in the competition. We are waiting for your story!
Read more
Send us your thoughts, then "@ your library" becomes richer and you will take part in the competition. We are waiting for your story
 
 

Man patīk lasīt drāmu vai romānus. Šarlotes Brontē „Džeina Eira” – romāns stāsta par kādas meitenes dzīvi, viņas vecāki ir miruši, tāpēc viņa dzīvo pie savas tantes. Herberta Džordža Velsa „Laika mašīna”.

 

 

Manā grāmatu plauktā ir gan igauņu, gan latviešu rakstnieku grāmatas. Man ļoti patīk igauņu rakstniece Leelo Tungal. Viņa raksta stāstus un dzejas. Mājās man ir maz viņas grāmatu, bet skolas bibliotēkā tās var dabūt. Man patīk grāmatas par dzīvi, jo tās līdzinās tam, kas notiek ar mani pašu.

 

Ispirs: Armēņu literatūra ir ļoti bagāta, tāpat kā visa armēņu kultūra kopumā, bet es esmu to iepazinis pavisam nedaudz. Saviem vienaudžiem es ieteiktu izlasīt armēņu tautas pasakas. Tikai nesakiet, ka jūs no šī vecuma jau esat izauguši. Pasakas var lasīt vienmēr!

Tajās ir daudz pamācoša, piemēram, armēņu pasaka „Anaita”, kas stāsta par meiteni, kuru iemīlēja princis.

 

Es lasu ļoti dažādas grāmatas. Man patīk jauni atklājumi. Patīk grāmatas, kurās ir par bērnu dzīvi. No Harija Potera līdz Mazajai Sērkociņu pārdevējai. Un pavisam noteikti grāmatas ar laimīgām beigām. 

 

Grūti teikt, kuras grāmatas man patīk vislabāk. Bet visbiežāk lasu es Bībeles stāstus bērniem, no  kuriem var iemācīties saprast līdzības un vienlaicīgi ielāgot daudz labu domu.