LV EN
They are talking about their nearest and farest relatives, who live in Tbilisi, Tallinn, Vilnius and elsewhere in the Baltic and Caucasus.
Send us your thoughts, then "@ your library" becomes richer and you take part in the competition. We are waiting for your story!
Read more
Send us your thoughts, then "@ your library" becomes richer and you will take part in the competition. We are waiting for your story
 
 

Mans grāmatu plaukts, salīdzinoši ar māsas un brāļa plauktu, ir neliels, tomēr nesen aptvēru, ka tas sācis pieņemt pieklājīgākus izmērus.  Man patīk tādi darbi, kurus izlasot, varu turpināt domāt un domāt. Patīk arī izrakstīt no grāmatām kādus aforismus.

 

Grāmatas ir ļoti vērtīga lieta. Manā dzīvē grāmatām ir liela nozīme. Kad biju maza, domāju, ka grāmatas, kur nav bilžu, ir garlaicīgākā lieta pasaulē, nu, protams, tikai tad, kad man pašai tās bija jālasa. Taču ar laiku es pieaugu un lēnā garā sāku lasīt un lasīt. Tikai tagad saprotu, ka grāmatas ir viens no labākajiem izklaides veidiem. Vēl interesantāk ir, ja grāmata pēc tās lasīšanas tiek ekranizēta.

 

Grāmatas man-kā jau daudziem mainās līdz ar laiku un manu vecumu. Bet viena veida literatūra mani ir interesējusi vienmēr.

 

Man ļoti patīk klausīties mūziku, kura atbilst manam garastāvoklim. Vai ari tieši otrādāk. Agrāk ar nepatiku domāju par klasisko mūziku, bet tagad man klasiskā mūzika liekas tik savdabīga, interesanta. No ārzemju grupām man patīk - "The Script", dažreiz klausos ''Fall out boy''.

 

Es ar mammu un tēti vasarā devos laivu braucienā pa Gauju. Tur es redzēju daudz dažādas klintis.

 

Es biju Latvijas ziemas kurortā"Almucas". Sākumā mēs noīrējām ragavas un citus ziemas braucamrīkus. Un tad laidāmies lejā no kalna!

 

Grāmatas ir ļoti interesantas. Mana vismīļākā grāmata ir Pepija Garzeķe.