LV EN
They are talking about their nearest and farest relatives, who live in Tbilisi, Tallinn, Vilnius and elsewhere in the Baltic and Caucasus.
Send us your thoughts, then "@ your library" becomes richer and you take part in the competition. We are waiting for your story!
Read more
Send us your thoughts, then "@ your library" becomes richer and you will take part in the competition. We are waiting for your story
 
 
Emilija lasa

Grāmatas man-kā jau daudziem mainās līdz ar laiku un manu vecumu. Bet viena veida literatūra mani ir interesējusi vienmēr. Un tie ir detektīvromāni. Mani parasti aizrauj tā notikumu virkne, kā ķēde, kura visas grāmatas lasīšanas laikā ir noslepumaina, bet grāmatu izlasot viss top skaidrs. Divus gadus atpakaļ lasiju grāmatu kura mani satrieca, tik patiesa un bedīga. To man ieteica draudzene. Tā ir Deivida Pelzera grāmata - 'Bērns kuru nesauca vārdā'' un tgrāmatas turpinājumi. Šī grāmata lika man raudāt un pārdomāt tā zēna - Deivida dzīvi. Autors ir rakstijis grāmatas par savu dzīvi. Grāmatas kuras man tīk lasīt joprojām ir Žaklīnes Vilsones vieglā un nebēdnīgā lasamviela, kuru lasot vienmēr paceļas garastāvoklis. Nesen sāku interesēties par Latvijas un Pasaules vēsturi un sapratu,ka īstenība ir ļoti interesanti uzzināt pasaules notikumu gaitu un saprast, ka Latvijas skaitā mazā tauta īstenība bija ļoti varonīga! Mans grāmatu plaukts ir dažāds - tajā ir arī  krievu, latviešu, arī vācu un zviedru literatūra. Lasīt grāmatas man patīk pie tējas tases, klusā un mierīgā atmosfērā!

 

Emilija