LV EN
They are talking about their nearest and farest relatives, who live in Tbilisi, Tallinn, Vilnius and elsewhere in the Baltic and Caucasus.
Send us your thoughts, then "@ your library" becomes richer and you take part in the competition. We are waiting for your story!
Read more
Send us your thoughts, then "@ your library" becomes richer and you will take part in the competition. We are waiting for your story
 
 
Emilija klausa mūziku

Mans mūzikas repertuārs.


Man ļoti patīk klausīties mūziku, kura atbilst manam garastāvoklim. Vai ari tieši otrādāk. Agrāk ar nepatiku domāju par klasisko mūziku, bet tagad man klasiskā mūzika liekas tik savdabīga, interesanta. No ārzemju grupām man patīk - "The Script", dažreiz klausos ''Fall out boy''.
No latviešu grupām manuprāt vislabakā ir visiem zināmā ''Prāta Vētra''. Nezinu nevienu dziesmu kura man nebūtu patikusi, viņu dziesmas vienmēr ir dinamiskas un uzlabo garastāvokli! Vasarā,kad apmeklēju mūzikas festivālu ''Positivus 09'' uzstājās ''Prāta Vētra'' un emocijas koncerta laikā bija vienkārši neaprakstāmas! No visas sirds man patika viņu uzstāšanās un šo festivālu apmeklēšu arī nākošo gadu! Vasarā es bieži apmeklēju mūzikas festivālus, jo tā ir lieliska iespēja atpūsties ar draugiem, dažas dienas padzivot teltī un nomainīt ikdienas ierasto atmosfēru, kā arī satikt savus vienaudžus.
Pagājušajā gadā es biju festivālā Saldū un dzirdeju arī Igaunijas grupu - ''Bedwetters'' kura arī bieži uzstājās Latvijā. Daudziem maniem draugiem patīk šī grupa. Mūzikas festivālos man patīk grupu daudzveidība , katrs var izvēlēties klausīties mūziku atbilstoši savam gaumēm un tas ir lieliski! Man patīk izjust mūziku un dejot. Agrāk gāju hip hop dejošanas grupā un ta bija lieliska iespēja kombinēt mūziku un dejošanu.
Skolā dziedu korī un vasarā piedalīšos Jauniešu Dziesmu svētkos. Tā būs pirmā reize kad piedalīšos un es domāju, ka tas ir lieliski - stāvēt Mežaparka estrādē un dziedāt ar visiem, gan Latvijas himnu, gan citas latviešiem popularās un iemīļotas dziesmas. Esmu ļoti priecīga, ka tad tauta apvienosies un uz neilgu, bet tomēr svarīgu brīdi aizmrsīs par ikdienas problēmām. Man nepatīk 'tečno' mūzikas stils, jo tajā nav skanīguma un melodiskuma. Vēlētos iemācīties spēlēt ģitāru un gan jau kādreiz to iemācīšos, bet līdz šim nav bijusi izdevība. Vienreiz iegriezos tā saucamā rokkafejnīcā, tur ir mierīga retro atmosfēra.
Mūzika ir it visur, bet vārds mūzika nenozīme tikai dziesmas. Putni un ūdens dabā arī ir mūzika.Mūzika - tā ir visu valstu valoda, kuru zin un saprot visi.

 

Emīlija M.,14 gadi.