LV EN
They are talking about their nearest and farest relatives, who live in Tbilisi, Tallinn, Vilnius and elsewhere in the Baltic and Caucasus.
Send us your thoughts, then "@ your library" becomes richer and you take part in the competition. We are waiting for your story!
Read more
Send us your thoughts, then "@ your library" becomes richer and you will take part in the competition. We are waiting for your story
 
 
Līvas grāmatu plaukts

Mans grāmatu plaukts, salīdzinoši ar māsas un brāļa plauktu, ir neliels, tomēr nesen aptvēru, ka tas sācis pieņemt pieklājīgākus izmērus.  Man patīk tādi darbi, kurus izlasot, varu turpināt domāt un domāt. Patīk arī izrakstīt no grāmatām kādus aforismus.

Manā grāmatu plauktā ir gan mīļa bērnudienu lasāmviela, gan arī nopietni darbi. Sākot ar vinniju Pūku, Pepiju Garzeķi, Madikenu, Alfonu Trīcvaidziņu, Žaklīnas Vilsones un Paulu Koelju darbiem, un beidzot ar V. Rūmnieka un A. Miglas romānu Kuršu vikingi, A. Kļavja vēsturisko darbu Adiamindes āksts un M. Zālītes libretu Lāčplēsis.

Pusaužu literatūra, kura iemaldās manā grāmatu plauktā, kā piemēram, darbs Vāvere  vai  Avene, gan tika ātri no tā izņemts, jo šādi darbi man nepatīk.