LV EN
Have you ever put on folk costumes? Which ones? Tell us about them! Learn about them and write us and describe how they look. I am already curious about your answers. Read more
You will find mostly girls looking at the mirror. They like to put some accessories, something interesting, therefore they try to combine ancient and folklore with current styles. They also think, that hair cuts are important as well. Most of all - I like pigtails!
 
 

Diemžēl es tautastērpu nevalkāju, bet man tas ļoti patīk. Gan sieviešu, gan vīriešu armēņu tautastērpa pamatā ir krekls ar zemu kakla izgriezumu un platas bikses – šarovari, kas sievietēm ir sakrokotas un saspraustas pie potītēm, bet vīriešiem - aptītas ar platiem stilbtiņiem (kāju saitēm).

 

Lietuviešu nacionālais tērps ir ļoti krāšņs. Tajā ir koši un krāsaini elementi. Esmu to vilkusi svētkos. Tikpat krāsainas ir arī mūsdienu jauniešu drēbes. Jaunieši iecienījuši kedas, arī šalles. Braucot uz Lietuvu, varam vērot ļoti interesantus tērpus, kuros jaunieši staigā. Man patīk izcelt savu ikdienas izskatu.

 

Ronjas skolā skolēni valkā formas tērpus. Tas sastāv no tumši zilas vestes ar skolas simboliku, blūzes un lakatiņa ap kaklu. Vilkt bikses vai svārkus – tā ir katra paša izvēle. Arī sporta tērpi Ronjas skolā visiem ir vienādi.