LV EN
Oh!It smells so good here! The kitchen is the most admirable place in the world. Here you will find your friends, because all of them are gourmets, who like sweets. Some of them are highly recommended. Maybe you know a recipe as well? Maybe you can create something special? Maybe you have eaten on a trip something so special, that it would never appear in your dreams? Write us! Sent us photos and clips. The story houses inhabitants are eager to know something new, too! Sent us - we are waiting! Read more
But when they are telling about food comming from one special place it becomes interesting! Some never-heard names, special spices and flavours are often mentioned during these conversations. All friends are very interested in cooking food that is prepared in different Baltic and Caucasian countries and that represents different cultures.
 
 
Informācija par kafejnīcām

Varbūt kādam ir vēlme sestdienas vakarā kopā ar ģimeni aizbraukt uz kādu restorānu/kafejnīcu/ēstuvi, kur var baudīt kārtīgus latviešu ēdienus. Parādīšu ceļu jums, un – Labu apetīti!

  • LIDO atpūtas centrs – viena no lieliskām atpūtas un papusdienošanas vietām. Šeit ir iespēja baudīt gan nacionālus ēdienus, gan ēdienus, kas gatavoti pēc senām latviešu receptēm. Esmu bijusi un uzskatu, ka tur ir ļoti garšīgi un ļoti labi var paēst. Patīkami ir arī tas, ka, gaidot, kamēr citi ēd, vai arī pirms ēšanas, bērni var izklaidēties atrakcijās, bet pieaugušie veikt pastaigas, jo vietas tur ir gana. Lielajās dzirnavās ir iespējams arī rīkot banketus un rezervācijas.
    Adrese : Krasta iela 76, Rīga LV 1019, Latvija, Rīga, telefons : Informācija: +371 67504420, banketi, rezervācijas : +371 67700000, fakss: 67241168.
  • Igates pils "Dzirnavu krodziņš"
    Viena no, manuprāt, labākajām vietām, kur baudīt senlatviešu ēdienus. Miežu putra ar saceptu gaļu, cepti miežu plāceņi ar gaļu un skābu krējumu, pelēkie zirņi ar speķi, ceptas putraimu desas ar brūkleņu mērci, siļķe ar vārītiem kartupeļiem un krējumu.
    Kafejnīca ir īpaša ar to, ka izmanto tur pat gatavotus miltus. Vēl šodien dzirnavas maļ graudus un tas ir redzams caur mazu lodziņu arī atpūtniekiem. Pie kafejnīcas ir jauks ezers, gar kuru var pastaigāties, šūpoles bērniem, ūdensdzirnavas... Nomaļa un mierīga vieta, kur pavadīt kādu brīvdienu.
    Adrese: Limbažu rajons, Vidrižu pag., LV- 4013, telefons : +371 64062432, +371 26515161, +371 29245500.
Author
Līva 16 Years old