LV EN
Oh!It smells so good here! The kitchen is the most admirable place in the world. Here you will find your friends, because all of them are gourmets, who like sweets. Some of them are highly recommended. Maybe you know a recipe as well? Maybe you can create something special? Maybe you have eaten on a trip something so special, that it would never appear in your dreams? Write us! Sent us photos and clips. The story houses inhabitants are eager to know something new, too! Sent us - we are waiting! Read more
But when they are telling about food comming from one special place it becomes interesting! Some never-heard names, special spices and flavours are often mentioned during these conversations. All friends are very interested in cooking food that is prepared in different Baltic and Caucasian countries and that represents different cultures.
 
 
Nacionāli produkti

Šodien, manuprāt, viena no nozīmīgākajām lietām latviešiem ir pašu ražotās preces. Mēs paši nemaz vairs nezinām, kas ir mūsu ražots un kur, bet šajā krīzes laikā ļoti svarīgi ir iegādāties latviešu preces un atbalstīt savu tautu. Šeit varēsiet  vairāk uzzināt par Latvijā ražoto. Ja prece ir ražota Latvijā, tad nauda, kas tiek saņemta par to, arī paliek tepat Latvijā un to var ieguldīt atkal jaunā ražošanā.

Izrādās, ka Latvijā ir diezgan daudzas kompānijas, kas ražo pārtiku. Tās varbūt nav milzīgas rūpnīcas, bet vairāk gan mazas privātas darbnīcas. Šoreiz pastāstīšu par vienu no daudzajām, kuras produkti man ļoti garšo. Šodien Daugavas produkti arvien vairāk parādās veikalos un kļūst pieprasītāki, tāpēc domāju, ka mums jāzina, ka tie ir mūsējie. Nākamreiz pastāstīšu par kādu citu ražotāju, par kuru uzskatu, ka būtu vērts zināt.

  • Daugava, dzīvi produkti.
    Šobrīd šī kompānija darbojas ļoti aktīvi un labvēlīgi mūsu tautai krīzes laikā. Viņu pārtika uzskatāma par ļoti veselīgu un 100% dabīgu. Kompānijas pārstāvis apgalvo – mūsu filozofija ir ražot augstākās kvalitātes produktus, kas nesatur konservantus un ir veselīgi uzturā. Piena un maizes nami ir sastopami visā Latvijā. No piena tiek ražots piens, krējums, biezpiens, sviests, utt. Tiek cepta arī Sērenes maize. Arī mūsu ģimene ikdienas uzturā lieto Sērenes maizi.  Manuprāt, viņu ražojums tiešām ir ļoti garšīgs.
Author
Līva 16 Years old