LV EN
Oh!It smells so good here! The kitchen is the most admirable place in the world. Here you will find your friends, because all of them are gourmets, who like sweets. Some of them are highly recommended. Maybe you know a recipe as well? Maybe you can create something special? Maybe you have eaten on a trip something so special, that it would never appear in your dreams? Write us! Sent us photos and clips. The story houses inhabitants are eager to know something new, too! Sent us - we are waiting! Read more
But when they are telling about food comming from one special place it becomes interesting! Some never-heard names, special spices and flavours are often mentioned during these conversations. All friends are very interested in cooking food that is prepared in different Baltic and Caucasian countries and that represents different cultures.
 
 
Elīzas našķi

Mans mīļākais ēdiens viennozīmīgi ir pankūkas, bet ne jau vienkārši pankūkas, bet omītes ceptās. Cik vien sevi atceros, atceros arī omes pankūkas. Viņa tās cep plānas, plānas un kraukšķīgas , mēs tās ēdam ar medu vai ogu ievārījumu. Recepti ome aizguvusi no savas mammas, viņa, savukārt, no savējās. Tā ir gandrīz vai slepenā recepte un paaudžu mantojums. Pagaidām, lai kā man mamma censtos izcept tādas pankūkas kā omīte, viņai tas tik labi neizdodas.

Kaut ko līdzīgu esmu ēdusi Austrijā nelielā kalnu ciematiņā. Tur šādas plānās pankūkas tika pasniegtas ar kļāvu sīrupu.

Omes pankūkās ir kaut kas maģisks – tāda kā bērnības garša, un ēdot tās, vienmēr atceros visus jaukākos brīžus, kādus esmu piedzīvojusi.

Es labprāt uzrakstītu recepti, bet tāpat zinu, ka pankūkas sanāks pilnīgi citādākas. Un galu galā, gribēju jau tikai dalīties pārdomās par savu vismīļāko ēdienu.