LV EN
 
 
Atpakaļ…
Teodors

Man ir 7 gadi.  Mans tēvs ir latvietis un mamma - gruzīniete. Tāpēc es protu ne tikai latviešu, bet arī gruzīnu un krievu valodas. Pamazām mācos angļu, vācu, itāļu, latīņu, slāvu un ukraiņu valodas. Pagaidām es tajās dziedu, bet ar laiku iemācīšos arī runāt un lasīt. 

Es mācos Rīgas Teikas vidusskolā, 1.klasē. Man ļoti patīk mana skola un es ilgojos pēc tās, kad mums ir brīvdienas. Skolā man ir liela draugu komanda. Mēs viens otru aizstāvam un mūsu galvenais noteikums ir: „Viens par visiem, visi par vienu!”. Mums nav pieņemts lamāties un vienam otru apvainot. 

Jau 4. gadu nodarbojos ar peldēšanu, apmeklēju sporta grupu, apgūstu peldēšanas stilus un tramplīnlēkšanu. 

Man ļoti patīk opermūzika un arī pats labprāt dziedu ārijas. Skolā un mājās mācos klavierspēli, vēlāk gribētos iemācīties spēlēt arī ģitāru. 

Vēl es gribētu kādreiz uzbūvēt pilsētu, kurā viss būs tā, kā senajos laikos – bez mašīnām. Tā būs Latvijas pilsēta, bet nedaudz līdzīga Amsterdamai, Sanktpēterburgai vai Venēcijai. To būvēsim zemā, bet ne purvainā vietā. Pilsēta būs speciāli izplānota, lai tajā būtu daudz kanālu, ērtu celiņu un parku. Pie katras mājas ir jābūt zirgu stallim un augļu dārzam. Tur noteikti jābūt baznīcām, pilij un operai. Vajadzīgs lielais baseins un vairāki sporta laukumi. Obligāti jābūt ostai un kuģu būvētavai, kur tiks būvēti burinieki tieši tā, kā to darīja senos laikos.

Šajā pilsētā huligāniem ieeja būs aizliegta. Visi pārējie tiks laipni gaidīti

Autors
Teodors 7 g.