LV EN
Šo telpu īsti nevar saukt par istabu. Mazliet spokaini, mazliet noslēpumaini, bet ļooti interesanti ! Te mēs stāstam par saviem vaļaspriekiem, interesantām lietām un vietām. Te Ronja glabā savu loku, Druvis makšķeri, Anita tenisa raketi, Ramils rokas bumbu, Anaita ģitāru, Līva fotoaparātu, bet Armans matemātikas formulas.
Atraksti arī tu un pastāsti par saviem vaļaspriekiem vai par kādām interesantām lietām, kas glabājas tavā mājā, lai arī citi Stāstumājas iemītnieki var par to uzzināt. Es ļoti gaidīšu! Lasīt tālāk
Un vēl šeit ir plaukts, kurā var atrast dažādus darbarīkus un padomus, lai pagatavotu kaut ko interesantu. Teodoram, piemēram, patīk gatavot kuģus. Bēniņi tiešām ir visvisvislabākā vieta!
 
 

Es gribētu kādreiz uzbūvēt pilsētu, kurā viss būs tā kā senos laikos – bez mašīnām. Tā būs Latvijas pilsēta, bet nedaudz līdzīga Amsterdamai, Sanktpēterburgai vai Venēcijai.

 

Manā darbistabā glabājas mani zīmējumi un plāni. Tos plānus es pierakstu, lai pēc tiem zīmētu ēkas, kanālus, kuģus un visu, ko es taisos izveidot savā pilsētā.