LV EN
Šo telpu īsti nevar saukt par istabu. Mazliet spokaini, mazliet noslēpumaini, bet ļooti interesanti ! Te mēs stāstam par saviem vaļaspriekiem, interesantām lietām un vietām. Te Ronja glabā savu loku, Druvis makšķeri, Anita tenisa raketi, Ramils rokas bumbu, Anaita ģitāru, Līva fotoaparātu, bet Armans matemātikas formulas.
Atraksti arī tu un pastāsti par saviem vaļaspriekiem vai par kādām interesantām lietām, kas glabājas tavā mājā, lai arī citi Stāstumājas iemītnieki var par to uzzināt. Es ļoti gaidīšu! Lasīt tālāk
Un vēl šeit ir plaukts, kurā var atrast dažādus darbarīkus un padomus, lai pagatavotu kaut ko interesantu. Teodoram, piemēram, patīk gatavot kuģus. Bēniņi tiešām ir visvisvislabākā vieta!
 
 
Teodora sapnis

Es gribētu kādreiz uzbūvēt pilsētu, kurā viss būs tā, kā senos laikos – bez mašīnām. Tā būs Latvijas pilsēta, bet nedaudz līdzīga Amsterdamai, Sanktpēterburgai vai Venēcijai. To būvēsim zemā, bet ne purvainā vietā. Pilsēta  būs speciāli izplānota, lai tajā būtu daudz kanālu, ērtu ceļiņu un parku. Pie katras mājas ir jābūt zirgu stallim un augļu dārzam. Tur noteikti jābūt baznīcām, pilij un operai. Vajadzīgs liels baseins un vairāki sporta laukumi. Obligāti jābūt ostai un kuģu būvētavai, kur tiks būvēti burinieki tieši tā, kā to darīja senos laikos.

Šajā pilsētā huligāniem ieeja būs aizliegta. Visi pārējie tiks laipni gaidīti.

Autors
Teodors 7 g.