LV EN
Šo telpu īsti nevar saukt par istabu. Mazliet spokaini, mazliet noslēpumaini, bet ļooti interesanti ! Te mēs stāstam par saviem vaļaspriekiem, interesantām lietām un vietām. Te Ronja glabā savu loku, Druvis makšķeri, Anita tenisa raketi, Ramils rokas bumbu, Anaita ģitāru, Līva fotoaparātu, bet Armans matemātikas formulas.
Atraksti arī tu un pastāsti par saviem vaļaspriekiem vai par kādām interesantām lietām, kas glabājas tavā mājā, lai arī citi Stāstumājas iemītnieki var par to uzzināt. Es ļoti gaidīšu! Lasīt tālāk
Un vēl šeit ir plaukts, kurā var atrast dažādus darbarīkus un padomus, lai pagatavotu kaut ko interesantu. Teodoram, piemēram, patīk gatavot kuģus. Bēniņi tiešām ir visvisvislabākā vieta!
 
 

Antas diena 

 

Šodien pamodos ļoti agri – 5 no rīta, jo mani nelika mierā dima, ka pavisam drīz redzēšu savu mazo māsiņu Anci.  Protams, es arī ļoti gribēju satikt mammu, kuru vakar pēcpusdienā mēs ar tēti aizvedām uz Siguldas dzemdību namu. Tad nu naktī mamma piezvanīja un teica, ka 22.50 piedzimusi mazā māsiņa.

 

Tā taču nav tikai spēle. Bieži vien es mēdzu uzskatīt un teikt, ka dzīve ir kā spēle, bet dzīve ir daudz kas vairāk nekā tikai spēle, un spēlē nekad nebūs pateikts vai ietverts tik daudz kā dzīvē.

 

Baltezerā zvaigznes krīt,

Tajās maziņš gariņš mīt.

 

Mani aizrauj mandalas, tāpēc es tās zīmēju.

Viena no manām mandalām.

 

Nauris spēlē akordeonu.

 

Pirms 3 vai pat 4 gadiem es sapratu, ka viens no hobijiem, kas mani interesē un patīk, ir sports. Sportot sāku jau sākumskolā, braucu uz dažādām sacensībām, piedalījos militārās spēlēs un labi pavadiju laiku.