LV EN
Šo telpu īsti nevar saukt par istabu. Mazliet spokaini, mazliet noslēpumaini, bet ļooti interesanti ! Te mēs stāstam par saviem vaļaspriekiem, interesantām lietām un vietām. Te Ronja glabā savu loku, Druvis makšķeri, Anita tenisa raketi, Ramils rokas bumbu, Anaita ģitāru, Līva fotoaparātu, bet Armans matemātikas formulas.
Atraksti arī tu un pastāsti par saviem vaļaspriekiem vai par kādām interesantām lietām, kas glabājas tavā mājā, lai arī citi Stāstumājas iemītnieki var par to uzzināt. Es ļoti gaidīšu! Lasīt tālāk
Un vēl šeit ir plaukts, kurā var atrast dažādus darbarīkus un padomus, lai pagatavotu kaut ko interesantu. Teodoram, piemēram, patīk gatavot kuģus. Bēniņi tiešām ir visvisvislabākā vieta!
 
 
Ievas spēle

Tā taču nav tikai spēle. Bieži vien es mēdzu uzskatīt un teikt, ka dzīve ir kā spēle, bet dzīve ir daudz kas vairāk nekā tikai spēle, un spēlē nekad nebūs pateikts vai ietverts tik daudz kā dzīvē. Protams, zinām līdzība spēlei un dzīvei ir, bet spēle nespēj aptvert pati savu jēgu un mērķi, toties dzīve to sen jau ir norakusi un paturējusi prātā dziļākajā un tumšākajā jūras dzelmē. Man patīk spēles un, protams, patīk arī uzvarēt un iegūt balvu.Tikai mans jautājums bieži ir šāds - āda nozīme šai balvai ir tavā dzīvē ? Kā tu uztver šo balvu? Un kādēļ tu pēc tās tik vērienīgi un spītīgi tiecies? Šie jautājumi bieži cilvēkiem liek uz brīdi apstāties un padomāt - kāpēc? Man bieži ir tā, ka es nevaru pabeigt spēli, kamēr neesmu uzvarējusi, bet, kad tuvojos mērķim un to beidzot sasniedzu, man atkal rodas jautājums - vai tas bija šo pūļu vērts? Vai tas tev vispār bija vajadzīgs? Bet apstāties vidū arī nebūtu labi vai varbū būtu? Varbūt tik tiešām vajadzēja atrast to līdzsvara punktu, pie kura atbalstīties un beidzot pateikt : STOP!!! Es salīdzinu Spēli ar Dzīvi! Man ļoti patīk spēlēt dambreti, un man ļoti patīk atmiņas un attapības spēles un, beidzot spēli, es cenšos šķitināt savu domu kamoliņu un atrast līdzību savai pabeigtajai spēlei ar dzīvi! Tā pati dambrete. Tai ir melnie lauciņi un baltie, tāpat kā dzīvē ir sliktais un labais! Līdzība tur ir diezgan liela- vai ne? Tikai tev jājautā, kā tu uztver šo spēles līdzību ar dzīvi un vai tu spēj izšķirt melno no baltā? Vai varbūt tomēr centies atrast visusceļu? Dzīvē tāpat kā spēlē ir neparedzami uzdevumi, ar kuriem ticis galā,tu tiec pārcelts jaunā līmenī. Tā kā jaunā dimensijā! Vienu dienu tu vari kļūt par visbagātāko cilvēks visumā, bet jau nākošajā lauzīt galvu - kā lai savelk galus kopā? Spēlē tu vari zaudēt un vari uzvarēt, bet, vai kādreiz esi piedomājis pie tā,vai māki zaudēt ar godu? Ir tāds teiciens - kam neveicas spēlē,tam veicas mīlestībā ! Vai tā ir ,vai nav - to es tā īsti nemāku pateikt, bet gan jau ir, bet vai vienmēr? Par to gan ir vērts padomāt! Dzīve ir īsta spēle, vai ne? Bet vai esi gatavs to spēlēt līdz galam?

Ieva