LV EN
Šo telpu īsti nevar saukt par istabu. Mazliet spokaini, mazliet noslēpumaini, bet ļooti interesanti ! Te mēs stāstam par saviem vaļaspriekiem, interesantām lietām un vietām. Te Ronja glabā savu loku, Druvis makšķeri, Anita tenisa raketi, Ramils rokas bumbu, Anaita ģitāru, Līva fotoaparātu, bet Armans matemātikas formulas.
Atraksti arī tu un pastāsti par saviem vaļaspriekiem vai par kādām interesantām lietām, kas glabājas tavā mājā, lai arī citi Stāstumājas iemītnieki var par to uzzināt. Es ļoti gaidīšu! Lasīt tālāk
Un vēl šeit ir plaukts, kurā var atrast dažādus darbarīkus un padomus, lai pagatavotu kaut ko interesantu. Teodoram, piemēram, patīk gatavot kuģus. Bēniņi tiešām ir visvisvislabākā vieta!
 
 

Ir tik jauki, ka beidzot ir kārtīga ziema. Iespējams, ļoti daudziem jau ir apnicis visu laiku tuntulēties un vilkt milzīgu kārtu ar džemperiem, bet , manuprāt, tas ir tā vērts. Viss ir tik jauki sasnidzis, ka neļauj sēdēt iekšā un neko nedarīt. Man ir tāds prieks redzēt, ka visi ņem slidas, slēpes, vai ragaviņas un dodas ārā. Kopā ar bērniem priecājas un bauda to, kas iespējams mums vairs nekad nebūs, jo visi taču stāsta, ka globālās sasilšanas dēļ laiks kļūst siltāks.

 


Kādu dienu mēs ar tēti izdomājām tepat Ādažos notīrīt un pēc tam uzliet ledu Vējupītē, lai var spēlēt hokeju.

 

Bieži vien arī ziemā sanāk paņemt rokās fotoaparātu. Tas ir visnotaļ interesanti, jo varam ieraudzīt pilnīgi kaut ko citu nekā vasarā, pavasarī vai rudenī.

 

   Man patīk slēpot, taču pagājušos gados sniega bija tik maz, ka nepaspēju iemācīties.

 

Manā dzīvē ir bijuši ļoti daudz un dažādi notikumi. Tomēr šoreiz nevēlos stāstīt par pagātnes notikumiem. Pastāstīšu nesenu, aizraujošu un visnotaļ interesantu gadījumu.

 

Hm, fotoaparāts.
Man patīk fotografēt. Esmu piedalījusies dažādos fotografēšanas pasākumos, bilžu analizēšanā, izstādēs...

 

Kā jau mēs visi zinām, internets ir pārpildīts ar visdažādākajām mājas lapām, bet ikdienā mēs izmantojam apmērām 2% no visām iespējām. Protams, ir ļoti daudz mājas lapu, kuras ir gandrīz nevajadzīgas, bet ir arī tādas, par kurām neko nezinām, bet varbūt būtu vērts apmeklēt.

 

Jo vairāk lietu un notikumu, par kuriem interesējamies, jo interesantāki esam mēs citiem. Mūsu mājas iedzīvotājiem ir dažādi vaļasprieki!

 

Man ir ļoti daudz vaļasprieku - makšķerēšana, futbols, volejbols, datorspēles, pokers. Katrs no tiem man patīk dažādu iemeslu pēc. Makšķerēšana ļauj savienoties ar dabu, tajā pašā laikā ir azarts noķert vislielāko zivi.

 

Lietuvas rokdarbu pasaule ir raiba un daudzveidīga. Interesanti ir dažādi smalki un sarežģīti izgriezti zīmējumi no papīra. Jauniešu vidū populāri ir pīšanas aproces, kas nereti sasaucas ar etnogrāfiskiem rakstiem, tautas tērpu zīmēm un krāsām. Arī es pati gatavoju šādus darbiņus.