LV EN
Šo telpu īsti nevar saukt par istabu. Mazliet spokaini, mazliet noslēpumaini, bet ļooti interesanti ! Te mēs stāstam par saviem vaļaspriekiem, interesantām lietām un vietām. Te Ronja glabā savu loku, Druvis makšķeri, Anita tenisa raketi, Ramils rokas bumbu, Anaita ģitāru, Līva fotoaparātu, bet Armans matemātikas formulas.
Atraksti arī tu un pastāsti par saviem vaļaspriekiem vai par kādām interesantām lietām, kas glabājas tavā mājā, lai arī citi Stāstumājas iemītnieki var par to uzzināt. Es ļoti gaidīšu! Lasīt tālāk
Un vēl šeit ir plaukts, kurā var atrast dažādus darbarīkus un padomus, lai pagatavotu kaut ko interesantu. Teodoram, piemēram, patīk gatavot kuģus. Bēniņi tiešām ir visvisvislabākā vieta!
 
 
Aizraujošs notikums manā dzīvē

Manā dzīvē ir bijuši ļoti daudz un dažādi notikumi. Tomēr šoreiz nevēlos stāstīt par pagātnes notikumiem. Pastāstīšu nesenu, aizraujošu un visnotaļ interesantu gadījumu.

Šīs ziemas brīvdienas bija pilnas ar dažādiem atgadījumiem, taču šis ir izstāstīšanas vērts. Manā draugu pulkā tika plānots kārtējais pasākums. Vēlējāmies uztaisīt kopēju pasākumu kādā pirtī, tomēr tuvojās Ziemassvētki un daudzas piemērotas vietas jau bija aizņemtas. Apspriežoties ar draugiem, nonācām pie secinājuma, ka šis pasākums jāorganizē pēc svētkiem.

Te vienu dienu mani telefonā pārsteidz ziņa ” 28. datumā pirts!” Izlasot šo ziņu, nedaudz apstulbu. Tā taču ir pirmdiena! Kurš gan pirmdienā rīko pasākumus? Bīdi padomājusi, pasmējos. Lai notiek! Vismaz kaut kas nebijis.

Sākās sarakstu veidošana - kas tiek, kas netek? Tas patiesi bija aizraujoši. Katra diena, kas mani un manus draugus tuvinaja šim notikumam, izraisīja mūsos vēl lielāku sajūsmu.

Un beidzot! Pirmdiena ir klāt! Satiekamies centrā un dodamies ar vilcienu uz jauko pasākumu. Nonācām brīnumjaukā vietā, kur blakus ir mežs, kas apsnidzis izstaroja īpašu burvību.

Nestāstīšu visu, kas tur notika, jo tas būtu pārāk gari. Secinājums ir viens. Pasākums, kas tiek plānots ir izdevies tad, ja gatavošanās process ir sagādājis dubultu prieku!

Autors
Sintija 17 g.