LV EN
Šo telpu īsti nevar saukt par istabu. Mazliet spokaini, mazliet noslēpumaini, bet ļooti interesanti ! Te mēs stāstam par saviem vaļaspriekiem, interesantām lietām un vietām. Te Ronja glabā savu loku, Druvis makšķeri, Anita tenisa raketi, Ramils rokas bumbu, Anaita ģitāru, Līva fotoaparātu, bet Armans matemātikas formulas.
Atraksti arī tu un pastāsti par saviem vaļaspriekiem vai par kādām interesantām lietām, kas glabājas tavā mājā, lai arī citi Stāstumājas iemītnieki var par to uzzināt. Es ļoti gaidīšu! Lasīt tālāk
Un vēl šeit ir plaukts, kurā var atrast dažādus darbarīkus un padomus, lai pagatavotu kaut ko interesantu. Teodoram, piemēram, patīk gatavot kuģus. Bēniņi tiešām ir visvisvislabākā vieta!
 
 
Teodora vaļasprieks

 

Man patīk slēpot, taču pagājušos gados sniega bija tik maz, ka nepaspēju iemācīties.

Ziema – lieliskākais gadalaiks, jo ziemā var gan pikoties, gan iet baseinā. Vasarā peldēties jūrā var, tomēr pikoties nevar.

Es protu pagatavot... Te man ļoti gribētos pastāstīt, ka es protu kuģi būvēt, lai gan man jāturpina mācīties, jo es gribu uzbūvēt īstu buru kuģi, un varbūt nākamgad sākšu apmeklēt speciālu pulciņu, kur to visu māca.

Autors
Teodors 7 g.