LV EN
Šo telpu īsti nevar saukt par istabu. Mazliet spokaini, mazliet noslēpumaini, bet ļooti interesanti ! Te mēs stāstam par saviem vaļaspriekiem, interesantām lietām un vietām. Te Ronja glabā savu loku, Druvis makšķeri, Anita tenisa raketi, Ramils rokas bumbu, Anaita ģitāru, Līva fotoaparātu, bet Armans matemātikas formulas.
Atraksti arī tu un pastāsti par saviem vaļaspriekiem vai par kādām interesantām lietām, kas glabājas tavā mājā, lai arī citi Stāstumājas iemītnieki var par to uzzināt. Es ļoti gaidīšu! Lasīt tālāk
Un vēl šeit ir plaukts, kurā var atrast dažādus darbarīkus un padomus, lai pagatavotu kaut ko interesantu. Teodoram, piemēram, patīk gatavot kuģus. Bēniņi tiešām ir visvisvislabākā vieta!
 
 
Līvas vaļasprieks

 Bieži vien arī ziemā sanāk paņemt rokās fotoaparātu. Tas ir visnotaļ interesanti, jo varam ieraudzīt pilnīgi kaut ko citu nekā vasarā, pavasarī vai rudenī. Daba pilnībā  pārvēršas. Vislielākais prieks ir tad, ja vēl ārā ir sniegs, un tāds kārtīgs. Visam, ko fotografē, ir baltas micītes, ūdens peļķes ir aizsalušas, un lapas kokiem nokritušas. Sniegs ir tik skaisti mirdzošs, ka pārmetu sev, ja saulainā dienā  nepaņemu fotoaparātu un neizeju ārā no mājas. Ņemot rokās fotoaparātu, kā jau teicu, uz pasauli sanāk paskatīties nedaudz savādāk, un ziemā fotografējot varbūt biežāk ieraugām sīkumus, ko diez vai tāpat vien pamanītu. Ir vēl viens liels labums no fotografēšanas. Uzņemot bildes, fotogrāfs, vismaz es, ir tik dziļi tajā ierauts, ka aizmirstas visas bēdas un nedienas. Esmu pilnīgi iegrimusi tajā, ko daru. Eju vienā vietā, kaut ko pamanu, eju citur, atkal kaut ko... Un vienkārši praktiski nesanāk domāt par neko citu. Prāts ir pietiekami noslogots ar jaunas informācijas aptveršanu. Uzskatu, ka ir labi reizēm atslēgties no pilnīgi visa.

 

 

IMG_6672.JPG

IMG_6660.JPG

IMG_6694.JPG

IMG_7526.JPG

IMG_7619.JPG

Autors
Līva 16 g.