LV EN
Šo telpu īsti nevar saukt par istabu. Mazliet spokaini, mazliet noslēpumaini, bet ļooti interesanti ! Te mēs stāstam par saviem vaļaspriekiem, interesantām lietām un vietām. Te Ronja glabā savu loku, Druvis makšķeri, Anita tenisa raketi, Ramils rokas bumbu, Anaita ģitāru, Līva fotoaparātu, bet Armans matemātikas formulas.
Atraksti arī tu un pastāsti par saviem vaļaspriekiem vai par kādām interesantām lietām, kas glabājas tavā mājā, lai arī citi Stāstumājas iemītnieki var par to uzzināt. Es ļoti gaidīšu! Lasīt tālāk
Un vēl šeit ir plaukts, kurā var atrast dažādus darbarīkus un padomus, lai pagatavotu kaut ko interesantu. Teodoram, piemēram, patīk gatavot kuģus. Bēniņi tiešām ir visvisvislabākā vieta!
 
 
Tamāras vaļasprieks

Ziema- lieliskais gadalaiks

Man patīk ziema. Ziemā cilvēki var vizināties ar kamaniņām, slidot, slēpot. Bērnībā man loti patika vizināties ar kamaniņām. Es vienmēr gaidīju, kad pienāks ziema, lai ātrāk varētu pavizināties. Ziema ir visjaukākie svētki – Ziemassvētki un Jaunais gads. Es domāju, ka ziema tiešām ir lielisks gadalaiks.

Autors
Tamāra 15 g.