LV EN
Šo telpu īsti nevar saukt par istabu. Mazliet spokaini, mazliet noslēpumaini, bet ļooti interesanti ! Te mēs stāstam par saviem vaļaspriekiem, interesantām lietām un vietām. Te Ronja glabā savu loku, Druvis makšķeri, Anita tenisa raketi, Ramils rokas bumbu, Anaita ģitāru, Līva fotoaparātu, bet Armans matemātikas formulas.
Atraksti arī tu un pastāsti par saviem vaļaspriekiem vai par kādām interesantām lietām, kas glabājas tavā mājā, lai arī citi Stāstumājas iemītnieki var par to uzzināt. Es ļoti gaidīšu! Lasīt tālāk
Un vēl šeit ir plaukts, kurā var atrast dažādus darbarīkus un padomus, lai pagatavotu kaut ko interesantu. Teodoram, piemēram, patīk gatavot kuģus. Bēniņi tiešām ir visvisvislabākā vieta!
 
 
Līvas ziemas prieki


Ir tik jauki, ka beidzot ir kārtīga ziema. Iespējams, ļoti daudziem jau ir apnicis visu laiku tuntulēties un vilkt milzīgu kārtu ar džemperiem, bet , manuprāt, tas ir tā vērts. Viss ir tik jauki sasnidzis, ka neļauj sēdēt iekšā un neko nedarīt. Man ir tāds prieks redzēt, ka visi ņem slidas, slēpes, vai ragaviņas un dodas ārā. Kopā ar bērniem priecājas un bauda to, kas iespējams mums vairs nekad nebūs, jo visi taču stāsta, ka globālās sasilšanas dēļ laiks kļūst siltāks.

Tā kā dzīvoju blakus jūrai, izmantoju to visdažādākajos veidos. Vasarā peldu, ziemā slidoju, ja ir tāda iespēja. Pēdējo reizi uz jūras slidoju pirms kādiem pieciem gadiem. Un beidzot atkal varēju to izbaudīt. Slidot uz jūras, tas ir kaut kas neaprakstāms, jo tev ir doti tādi plašumi. It kā, tas ir ļoti droši, bet tajā pašā laikā jeb kurā mirklī vari ielūzt. Es nezinu, es jūtos droši un baudu to, kas dots. Paņemu vakarā slidas, kad saule jau norietējusi, un dodos slidot. Tas ir ļoti jauki, jo mola bākugunis apspīd manu ceļu, un ir tik milzīga brīvības sajūta, jo apkārt ir milzīgi plašumi. Tu vari slidot un slidot, kamēr saļimsti bezspēkā. Ļoti daudzi baidās no slidošanas uz atklātiem ūdeņiem, bet laikam jau esmu dabas bērns, ka nemaz nespēju to nedarīt. Iesaku saņemties, paķert slidas un kādu draugu līdzi un braukt atpūsties.

Autors
Līva 16 g.