LV EN
Šo telpu īsti nevar saukt par istabu. Mazliet spokaini, mazliet noslēpumaini, bet ļooti interesanti ! Te mēs stāstam par saviem vaļaspriekiem, interesantām lietām un vietām. Te Ronja glabā savu loku, Druvis makšķeri, Anita tenisa raketi, Ramils rokas bumbu, Anaita ģitāru, Līva fotoaparātu, bet Armans matemātikas formulas.
Atraksti arī tu un pastāsti par saviem vaļaspriekiem vai par kādām interesantām lietām, kas glabājas tavā mājā, lai arī citi Stāstumājas iemītnieki var par to uzzināt. Es ļoti gaidīšu! Lasīt tālāk
Un vēl šeit ir plaukts, kurā var atrast dažādus darbarīkus un padomus, lai pagatavotu kaut ko interesantu. Teodoram, piemēram, patīk gatavot kuģus. Bēniņi tiešām ir visvisvislabākā vieta!
 
 
Annemarijas vaļasprieks

Annemarija ir vispusīga meitene. Viņai patīk peldēt, tāpēc viņa apmeklē baseinu. Bet tikpat svarīga viņai ir zīmēšana, un viņai šķiet, ka katram bērnam nepieciešams atrast kādu nodarbību, kurā iespējams attīstīt savu talantu.

Katra nedēļas pēcpusdiena ir nozīmīga ar kādu īpašu pulciņu. Bez peldēšanas un zīmēšanas nodarbībām Anemarija dzied arī korī un ansamblī, kā arī dejo tautas dejas.

Autors
Annemarija 9 g.