LV EN
Šo telpu īsti nevar saukt par istabu. Mazliet spokaini, mazliet noslēpumaini, bet ļooti interesanti ! Te mēs stāstam par saviem vaļaspriekiem, interesantām lietām un vietām. Te Ronja glabā savu loku, Druvis makšķeri, Anita tenisa raketi, Ramils rokas bumbu, Anaita ģitāru, Līva fotoaparātu, bet Armans matemātikas formulas.
Atraksti arī tu un pastāsti par saviem vaļaspriekiem vai par kādām interesantām lietām, kas glabājas tavā mājā, lai arī citi Stāstumājas iemītnieki var par to uzzināt. Es ļoti gaidīšu! Lasīt tālāk
Un vēl šeit ir plaukts, kurā var atrast dažādus darbarīkus un padomus, lai pagatavotu kaut ko interesantu. Teodoram, piemēram, patīk gatavot kuģus. Bēniņi tiešām ir visvisvislabākā vieta!
 
 
Armana vaļasprieks

Man ir ļoti daudz vaļasprieku. Makšķerēšana, futbols, volejbols, datorspēles, pokers. Katrs no tiem man patīk pēc dažādu iemeslu pēc. Makšķerēšana ļauj savienoties ar dabu, tajā pašā laikā ir azarts noķert vislielāko zivi. Sports ļauj saņemt prieku un atbrīvoties no negatīvā. Datorspēles ir vieglākais ceļš, lai atslābinātos pēc grūtas darba dienas, bet pokers iemāca cilvēkus nepadoties emocijām un būt aukstasinīgiem.

Autors
Armans 14 g.