LV EN
Šo telpu īsti nevar saukt par istabu. Mazliet spokaini, mazliet noslēpumaini, bet ļooti interesanti ! Te mēs stāstam par saviem vaļaspriekiem, interesantām lietām un vietām. Te Ronja glabā savu loku, Druvis makšķeri, Anita tenisa raketi, Ramils rokas bumbu, Anaita ģitāru, Līva fotoaparātu, bet Armans matemātikas formulas.
Atraksti arī tu un pastāsti par saviem vaļaspriekiem vai par kādām interesantām lietām, kas glabājas tavā mājā, lai arī citi Stāstumājas iemītnieki var par to uzzināt. Es ļoti gaidīšu! Lasīt tālāk
Un vēl šeit ir plaukts, kurā var atrast dažādus darbarīkus un padomus, lai pagatavotu kaut ko interesantu. Teodoram, piemēram, patīk gatavot kuģus. Bēniņi tiešām ir visvisvislabākā vieta!
 
 
Bejraka vaļasprieks

Bejraks ir sportists. Viņš uzskata, ka svarīgi ir būt aktīvam un daudz sportot. Bejraks visiem novēl: „ Pavadiet savu brīvo laiku neslinkojot! 

Pēc stundām Bejraks nevis tāpat vien kopā ar citiem skolēniem dzenā bumbu, bet spēlē futbolu komandā Daugava, regulāri apmeklējot treniņus. Komandā Bejraks ir kapteinis.

Autors
Bejraks 14 g.