LV EN
Šo telpu īsti nevar saukt par istabu. Mazliet spokaini, mazliet noslēpumaini, bet ļooti interesanti ! Te mēs stāstam par saviem vaļaspriekiem, interesantām lietām un vietām. Te Ronja glabā savu loku, Druvis makšķeri, Anita tenisa raketi, Ramils rokas bumbu, Anaita ģitāru, Līva fotoaparātu, bet Armans matemātikas formulas.
Atraksti arī tu un pastāsti par saviem vaļaspriekiem vai par kādām interesantām lietām, kas glabājas tavā mājā, lai arī citi Stāstumājas iemītnieki var par to uzzināt. Es ļoti gaidīšu! Lasīt tālāk
Un vēl šeit ir plaukts, kurā var atrast dažādus darbarīkus un padomus, lai pagatavotu kaut ko interesantu. Teodoram, piemēram, patīk gatavot kuģus. Bēniņi tiešām ir visvisvislabākā vieta!
 
 
Dators

Kā jau mēs visi zinām, internets ir pārpildīts ar visdažādākajām mājas lapām, bet ikdienā mēs izmantojam apmērām 2% no visām iespējām. Protams, ir ļoti daudz mājas lapu, kuras ir gandrīz nevajadzīgas, bet ir arī tādas, par kurām neko nezinām, bet varbūt būtu vērts apmeklēt. 

  • www.facebook.com
    Šī mājas lapa ir salīdzināma ar www.draugiem.lv , tikai starpība tāda, ka šo mājas lapu pazīst arī ārzemes, līdz ar to ir iespēja sazināties arī ar cittautiešiem. Ir labi, ka, atbraucot no ceļojuma, var turpināt uzturēt sakarus ar jauniegūtajiem ārzemju draugiem. 
  • www.liis.lv/folklora/saites.htm
    Mūsdienas jaunieši ļoti maz zina par latviešu folkloru, mitoloģiskajiem tēliem, tautas dziesmām... Šajā mājas lapā ir iespēja iegūt labu un svarīgu informāciju, var noderēt, veidojot kādu darbu literatūrā.
  • www.tikainesakinevienam.lv
    Kādreiz man patīk atrast dažādus aforismus, domu graudus vai atziņas, un tad tos pārdomāt. Šajā mājas lapā var atrast dažādu autoru rakstītus tekstus. Lieliska iespēja pārdomām. Domāju, ka ikvienam kādreiz tas ir nepieciešams.
Autors
Līva 16 g.