LV EN
Šo telpu īsti nevar saukt par istabu. Mazliet spokaini, mazliet noslēpumaini, bet ļooti interesanti ! Te mēs stāstam par saviem vaļaspriekiem, interesantām lietām un vietām. Te Ronja glabā savu loku, Druvis makšķeri, Anita tenisa raketi, Ramils rokas bumbu, Anaita ģitāru, Līva fotoaparātu, bet Armans matemātikas formulas.
Atraksti arī tu un pastāsti par saviem vaļaspriekiem vai par kādām interesantām lietām, kas glabājas tavā mājā, lai arī citi Stāstumājas iemītnieki var par to uzzināt. Es ļoti gaidīšu! Lasīt tālāk
Un vēl šeit ir plaukts, kurā var atrast dažādus darbarīkus un padomus, lai pagatavotu kaut ko interesantu. Teodoram, piemēram, patīk gatavot kuģus. Bēniņi tiešām ir visvisvislabākā vieta!
 
 
Druvja vaļasprieks

Makšķerēt var ar dažādām makšķerēm. Ir arī daudz vietas, kur zvejot - ezeri, dīķi, upes, strauti, jūras un okeāni. Ja grib noķert lielākas zivis, tad ir vajadzīgs "spinings", bet, ja mazākas -  "pludiņmakšķere". Strautos vairāk dzīvo foreles un dažviet laši. Ezeros dzīvo līdakas, asari, raudas, ruduļi, līņi, karpas un karūsas. Dīķos parasti audzē karpas un karūsas. Ja es savos laukos taisos makšķerēt līņus, tad es nopērku speciālu barību un iebaroju gan rītā, gan vakarā. Pēc manas pieredzes līņi labi ķeras uz kukurūzas vakarā no sešiem līdz desmitiem. Lai noķertu līdakas, ir vajadzīgs spinings. Spiningam nav vajadzīga ēsma, jo tam galā ir no gumijas mākslīgi uztaisīta zivtiņa. Līdakām patīk plunkšķi, un tās nebaidās no trokšņa, kas tiek radīts no mākslīgās zivtiņas, kura iekrīt ūdenī.

 

Autors
Druvis 11 g.