LV EN
Šo telpu īsti nevar saukt par istabu. Mazliet spokaini, mazliet noslēpumaini, bet ļooti interesanti ! Te mēs stāstam par saviem vaļaspriekiem, interesantām lietām un vietām. Te Ronja glabā savu loku, Druvis makšķeri, Anita tenisa raketi, Ramils rokas bumbu, Anaita ģitāru, Līva fotoaparātu, bet Armans matemātikas formulas.
Atraksti arī tu un pastāsti par saviem vaļaspriekiem vai par kādām interesantām lietām, kas glabājas tavā mājā, lai arī citi Stāstumājas iemītnieki var par to uzzināt. Es ļoti gaidīšu! Lasīt tālāk
Un vēl šeit ir plaukts, kurā var atrast dažādus darbarīkus un padomus, lai pagatavotu kaut ko interesantu. Teodoram, piemēram, patīk gatavot kuģus. Bēniņi tiešām ir visvisvislabākā vieta!
 
 
Līvas vaļasprieks

Hm. Fotoaparāts.

optiska iluzija akmeni.JPG
Man patīk fotografēt. Esmu piedalījusies dažādos fotografēšanas pasākumos, bilžu analizēšanā, izstādēs... Bet  priekšroku pati dodu fotografēšanai vienatnē. Patīk saulainā dienā paņemt fotoaparātu, saģērbties silti un doties pastaigā. Fotografējot rodas iespēja uz pasauli paskatīties nedaudz savādāk - ievērot sīkumus, pievērst uzmanību tam, kā dabā viss ir sakārtots... Ir arī iespēja veidot optiskus mānus, ar ko vēlāk var pārsteigt cilvēkus. Pati pēc tam analizēju savas bildes un spriežu, ko varēja labāk, kas ir kārtībā, kas nav... Ļoti patīk, ja bildes patīk ne tiki pašai, bet kāds no sirds apgalvo, ka bilde tiešām ir izdevusies. Tā ir gandarījuma sajūta. Bet, ja vienreiz kaut kas izdodas, tad nākamreiz uz tevi jau tiek liktas cerības, un tu esi spiests pacensties un domāt, ko dari. Tas ir interesants process.

optiska iluzija priedes.JPG

Autors
Līva 16 g.