LV EN
Šo telpu īsti nevar saukt par istabu. Mazliet spokaini, mazliet noslēpumaini, bet ļooti interesanti ! Te mēs stāstam par saviem vaļaspriekiem, interesantām lietām un vietām. Te Ronja glabā savu loku, Druvis makšķeri, Anita tenisa raketi, Ramils rokas bumbu, Anaita ģitāru, Līva fotoaparātu, bet Armans matemātikas formulas.
Atraksti arī tu un pastāsti par saviem vaļaspriekiem vai par kādām interesantām lietām, kas glabājas tavā mājā, lai arī citi Stāstumājas iemītnieki var par to uzzināt. Es ļoti gaidīšu! Lasīt tālāk
Un vēl šeit ir plaukts, kurā var atrast dažādus darbarīkus un padomus, lai pagatavotu kaut ko interesantu. Teodoram, piemēram, patīk gatavot kuģus. Bēniņi tiešām ir visvisvislabākā vieta!
 
 
Ronjas vaļasprieks

Jo vairāk lietu un notikumu, par kuriem interesējamies, jo interesantāki  esam mēs citiem. Mūsu mājas iedzīvotājiem ir dažādi vaļasprieki!

Ronja 3.JPG
Ronja šauj ar loku (gluži tāpat kā A. Lindgrēnes varone Ronja)! Viņa nodarbojas arī ar niršanu un papīra locīšanu. Pulciņi, kurus Ronja apmeklē pēc stundām, viņai ir katru dienu, tāpēc Ronja ir ļoti aizņemta. Ronja uzskata, ka svarīgi ir visu izdarīt līdz galam, tāpēc citiem viņa novēl: "Nekādā gadījumā nepamet iesākto, jo viss, ko dari, noderēs!"


Ronja.JPG

Lai šautu ar loku, jābūt izveicīgam un vingram, tāpēc daudz jātrenējas. Fotogrāfijās redzams, kā jānostājas, kā jātur loks un kā jāmērķē, lai viss labi izdotos.

Autors
Ronja 10 g.