LV EN
Šo telpu īsti nevar saukt par istabu. Mazliet spokaini, mazliet noslēpumaini, bet ļooti interesanti ! Te mēs stāstam par saviem vaļaspriekiem, interesantām lietām un vietām. Te Ronja glabā savu loku, Druvis makšķeri, Anita tenisa raketi, Ramils rokas bumbu, Anaita ģitāru, Līva fotoaparātu, bet Armans matemātikas formulas.
Atraksti arī tu un pastāsti par saviem vaļaspriekiem vai par kādām interesantām lietām, kas glabājas tavā mājā, lai arī citi Stāstumājas iemītnieki var par to uzzināt. Es ļoti gaidīšu! Lasīt tālāk
Un vēl šeit ir plaukts, kurā var atrast dažādus darbarīkus un padomus, lai pagatavotu kaut ko interesantu. Teodoram, piemēram, patīk gatavot kuģus. Bēniņi tiešām ir visvisvislabākā vieta!
 
 
Sintijas vaļasprieks

Lietuvas rokdarbu pasaule ir raiba un daudzveidīga. Interesanti ir dažādi smalki un sarežģīti izgriezti zīmējumi no papīra. Jauniešu vidū populāri ir pīšanas aproces, kas nereti sasaucas ar etnogrāfiskiem rakstiem, tautas tērpu zīmēm un krāsām. Arī es pati gatavoju šādus darbiņus.

Brīvo laiku lietuviešu jaunieši pavada draugu pulkā. Arī man patīk kopā ar draugiem dziedāt, īpaši, ja kāds paņem rokā ģitāru. Pie brīvā laika pavadīšanas iespējām varētu pieskaitīt arī došanos pie dabas. Ideāla atpūta ir pie jūras vai Kuršu kāpā. Esot šajā vietā, rodas sajūta, ka esam atceļojuši uz kādu no pasaulē zināmajiem tuksnešiem.

Autors
Sintija 17 g.