LV EN
Šo telpu īsti nevar saukt par istabu. Mazliet spokaini, mazliet noslēpumaini, bet ļooti interesanti ! Te mēs stāstam par saviem vaļaspriekiem, interesantām lietām un vietām. Te Ronja glabā savu loku, Druvis makšķeri, Anita tenisa raketi, Ramils rokas bumbu, Anaita ģitāru, Līva fotoaparātu, bet Armans matemātikas formulas.
Atraksti arī tu un pastāsti par saviem vaļaspriekiem vai par kādām interesantām lietām, kas glabājas tavā mājā, lai arī citi Stāstumājas iemītnieki var par to uzzināt. Es ļoti gaidīšu! Lasīt tālāk
Un vēl šeit ir plaukts, kurā var atrast dažādus darbarīkus un padomus, lai pagatavotu kaut ko interesantu. Teodoram, piemēram, patīk gatavot kuģus. Bēniņi tiešām ir visvisvislabākā vieta!
 
 
Spēles viesistabā

Ispirs: Neaizmirstiet, ka man ir 10 gadi, tāpēc mana mīļākā spēle ir „sunīši”. Man taču ir daudz enerģijas, kura ir jāiztērē. Un „sunīši” ir tieši tas, kas vajadzīgs. Kad jāatvelk elpa, labprāt ar draugiem uzspēlēju „monopolu”. Ļoti patīk spēle „Marakešs”, jo tajā esmu nepārspēts līderis – neviens vēl ne reizi nav mani apspēlējis.

No armēņu nacionālajām spēlēm gan man, gan maniem draugiem patīk spēle „ol”. Kā gan lai paskaidroju jums, kas tas ’ol ‘ir? ‘Ol’ ir mazs ‘vilciņš’ (rotaļlieta), kurš ir jāuztin uz diega, bet pēc tam meistarīgi jāatlaiž, lai tas sāktu griezties. Uzvar tas, kuram ‘vilciņš’ ilgāk griežas. Bet tas ir tikai sākums, jo šai spēlei ir dažādas nianses.

Autors
Ispirs 10 g.