LV EN
Te notiek nopietnas sarunas. Lai mēle nokalst tam, kurš apgalvo, ka grāmatas lasīt vairs nav modē! Stāstu draugi lasa. Un daudz. Viņi arī labprāt stāsta par saviem tuvajiem un tālajiem radiem, kuri dzīvo Tbilisi, Tallinā, Viļņā un citur Baltijā vai Aizkaukāzā.
Sūti arī tu mums savas pārdomas, tad "Pasaule t@vā bibliotēkā" kļūs bagātāka un tu pats piedalīsies konkursā! Gaidām tavus stāstus! Lasīt tālāk
 
 

         Vēlos jums sniegt īsu ieskatu savā ceļojumā, kurā devos kopā ar savu ģimeni. Pirmkārt, vēlējāmies aizbraukt tur, kur ir silti, otrkārt, gribējām paceļot,jo mans tētis ir ļoti aizrāvies ar ceļošanu.                 

 

 

Neilgi pirms Ziemassvētkiem kopā ar mammu un māsu bijām aizbraukušas uz Beļģiju. Bijām tur tikai četras dienas, bet pa to laiku, manuprāt, paspējām apskatīt diezgan daudz. Dzīvojām Briselē, pusstundas gājienā no centra, pie radinieces, latvietes, kura strādā Beļģijā.

 

Bija parasta vasaras diena, un man piezvanīja mobilais telefons. Dzirdot to, ka man piedāvā uz piecām dienām aizbraukt uz Poliju skolēnu pieredzes apmaiņā, nekavējoties piekritu, jo bija iespēja ar skolas biedriem labi pavadīt laiku!

 

Mans ceļojums uz Gruziju. Tolaik man bija 5 gadi. Tā bija ziema, un Gruzijā tolaik bija neparasti auksti - 15°C.

 

Laikam visiem patīk ceļot. Kad ceļo pa dažādām valstīm, tu uzzini daudz jauna. Man ir 10gadi, bet ar mammu un tēti esmu paspējis apceļot 10 zemes. Izņemot manu vēsturisko dzimteni Armēniju, kur es viesojos katru gadu, man ļoti patīk Kopenhāgena, jo tur šobrīd mācās mans vecākais brālis Arams.

 

Man ļoti patīk fotografēt un ceļot. Es pagaidām fotografēju maz, bet nākotnē vēlētos uzņemt daudz, daudz skaistu fotogrāfiju! Kopā ar vecākiem biju ceļojumā pa Latviju un Gruziju.

 

Vai meklē piedzīvojumus? Vēlies uzzināt un redzēt ko jaunu? Varbūt ir aptrūkušās idejas, uz kurieni doties, vai nevari atrast informāciju par vietām, kuras vēllies apmeklēt? Es pastāstīšu jums par vietām, kur esmu bijusi, un tad varbūt jums radīsies vēlme tās apmeklēt.

 

Pagājušajā gadā es viesojos Azerbaidžānā. Veselu mēnesi es dzīvoju pie saviem radiniekiem laukos. Es dzīvoju kopa ar vecmāmiņu, diviem brālēniem un māsīcu. Katru dienu es pastaigājos, ēdu garšīgus augļus, dārzeņus. Ļoti bieži gāju ciemos pie citiem mūsu radiniekiem.

 

Pagājušajā vasarā ar mammu biju Turcijā, Antālijā – pilsētā pie pašas jūras. Piedzīvojumi sākās jau pirmajā dienā.