LV EN
Te notiek nopietnas sarunas. Lai mēle nokalst tam, kurš apgalvo, ka grāmatas lasīt vairs nav modē! Stāstu draugi lasa. Un daudz. Viņi arī labprāt stāsta par saviem tuvajiem un tālajiem radiem, kuri dzīvo Tbilisi, Tallinā, Viļņā un citur Baltijā vai Aizkaukāzā.
Sūti arī tu mums savas pārdomas, tad "Pasaule t@vā bibliotēkā" kļūs bagātāka un tu pats piedalīsies konkursā! Gaidām tavus stāstus! Lasīt tālāk
 
 
Ispirs ceļo

Laikam visiem patīk ceļot. Kad ceļo pa dažādām valstīm, tu uzzini daudz jauna. Man ir 10gadi, bet ar mammu un tēti esmu paspējis apceļot 10 zemes. Izņemot manu vēsturisko dzimtenii Armēniju, kur es viesojos katru gadu, man ļoti patīk Kopenhāgena, jo tur šobrīd mācās mans vecākais brālis Arams.

Vēl man patīk Prāga, jo tur uz katra stūra pārdod marionetes, kas man ļoti patīk un maksā pavisam lēti. Pavisam ne tā kā Rīgā. Mīlu Stokholmu tāpēc, ka tur ir skaisti. Mīlu Sankt-Pēterburgu, jo tur katra māja kā atklātne – kaut uz katra stūra uzņem filmu. Stambula man patīk, jo tur vienmēr ir silts. Bet par visu vairāk man patīk Grieķija. Kāpēc? Laikam tāpēc, ka grieķiem ir tāda pati sena vēsture kā armēņiem un tikpat bagāta kultūra. Bet varbūt tāpēc, ka mana mīļā Krētas sala atrodas netālu no Āfrikas un tur ir tik silti, ka četras (!) reizes gadā savāc ražu? Tāpēc pie viņiem viss ir ļoti garšīgs. Pat maniem iecienītajiem frī kartupeļiem tur ir pilnīgi cita garša.

 

Pielikumā foto no Krētas salas.

 

 

IMG_0320.JPG

 

IMG_0342.JPG

 

IMG_0344.JPG

 

IMG_0349.JPG

Autors
Ispirs 10 g.