LV EN
Te notiek nopietnas sarunas. Lai mēle nokalst tam, kurš apgalvo, ka grāmatas lasīt vairs nav modē! Stāstu draugi lasa. Un daudz. Viņi arī labprāt stāsta par saviem tuvajiem un tālajiem radiem, kuri dzīvo Tbilisi, Tallinā, Viļņā un citur Baltijā vai Aizkaukāzā.
Sūti arī tu mums savas pārdomas, tad "Pasaule t@vā bibliotēkā" kļūs bagātāka un tu pats piedalīsies konkursā! Gaidām tavus stāstus! Lasīt tālāk
 
 
Dārtas pieredzes apmaiņa Polijā


Bija parasta vasaras diena, un man piezvanīja mobilais telefons. Dzirdot to, ka man piedāvā uz piecām dienām aizbraukt uz Poliju skolēnu pieredzes apmaiņā, nekavējoties piekritu, jo bija iespēja ar skolas biedriem labi pavadīt laiku!
Tā jau pēc nedēļas devāmies garā, 13 stundu ilgā braucienā uz Ilavu. Lai arī ceļš bija garš, vakarā jau satikāmies ar tur esošās skolas direktoru.
Jau nākamajā dienā satikām vienaudžus un devāmies apskatīt skaisto Ilavu, kura atrodas liela ezera krastā.
Liels pārsteigums bija braukt ar kanoe, jo iepriekš to nebiju darījusi, taču tas bija aizraujoši.
Dažas dienas vēlāk aizbraucām uz Varšavu, kurā pavadījām īsu, taču neaizmirstami skaistu laiku. Tajā pašā dienā atgriezāmies Ilavas skolā un vakarā devāmies apskatīt naksnīgo Ilavu.
Atvadu vakarā aizbraucām uz atpūtas kompleksu, kur nobaudījām poļu gardumus un spēlējām dažādas sporta spēles. Vislabāk man patika spēlēt volejbolu, jo bija līdzvērtīgi labas komandas.
Piektās dienas rīts jau bija pienācis, un bija laiks doties atpakaļ uz mājām. Bija žēl doties atpakaļ, jo jaunajiem draugiem un skaistajai pilsētai ļoti pieķēros.
Taču tas nekas, jo man palika skaistas atmiņas, un kā nekā ar draugiem varu sarakstīties internetā!

 

 

IMG_0725.JPG

IMG_0739.JPG

Autors
Dārta 15 g.