LV EN
Te notiek nopietnas sarunas. Lai mēle nokalst tam, kurš apgalvo, ka grāmatas lasīt vairs nav modē! Stāstu draugi lasa. Un daudz. Viņi arī labprāt stāsta par saviem tuvajiem un tālajiem radiem, kuri dzīvo Tbilisi, Tallinā, Viļņā un citur Baltijā vai Aizkaukāzā.
Sūti arī tu mums savas pārdomas, tad "Pasaule t@vā bibliotēkā" kļūs bagātāka un tu pats piedalīsies konkursā! Gaidām tavus stāstus! Lasīt tālāk
 
 
Teodors ceļā

Mans ceļojums uz Gruziju. Tolaik man bija 5 gadi. Tā bija ziema, un Gruzijā tolaik bija neparasti auksti - 15°C.  Ziemassvēktu naktī mēs apstaigājām Tbilisi pilsētu - naktīs tā ir forši un spilgti apgaismota. Bijām arī Kutaisi pilsētā. Tā ir ārkārtīgi sena. Starp citu, uz to vietu devās argonauti, zelta aunādu meklējot. Mēs tur apstaigājām daudzas interesantas vietas, piemēram, gājām pa šauro ieliņu, kurā namu sienas bija apaugušas ar sūnām, un dzirdējām, kā zem ietves tecēja strautiņš. Redzējām, kā to namu sētās aug koki, uz kuriem karājušās hurmas. Cauri Kutaisi pilsētai tek Rioni upe, kurai var redzēt akmeņainus krastus. Argonauti laikam ir atstājuši savu kuģi tuvāk jūrai, bet gar šīs upes krastiem devās ar kājām.

Ceļojumos pa Latviju esmu bijis Latgalē, Kurzemē, Zemgalē un Vidzemē. Visur ir skaisti un interesanti.

Rioni.JPG

 


Autors
Teodors 7 g.