LV EN
Te notiek nopietnas sarunas. Lai mēle nokalst tam, kurš apgalvo, ka grāmatas lasīt vairs nav modē! Stāstu draugi lasa. Un daudz. Viņi arī labprāt stāsta par saviem tuvajiem un tālajiem radiem, kuri dzīvo Tbilisi, Tallinā, Viļņā un citur Baltijā vai Aizkaukāzā.
Sūti arī tu mums savas pārdomas, tad "Pasaule t@vā bibliotēkā" kļūs bagātāka un tu pats piedalīsies konkursā! Gaidām tavus stāstus! Lasīt tālāk
 
 
Annemarijas ceļojumi

Man ļoti patīk fotografēt un ceļot. Es pagaidām fotografēju maz, bet nākotnē vēlētos uzņemt  daudz, daudz skaistu fotogrāfiju! Kopā ar vecākiem biju ceļojumā pa Latviju un Gruziju.

Latvijā ir daudzas interesantas vietas, pagaidām es esmu bijusi tikai Kurzemē un Vidzemē. Ļoti gribētos aizbraukt uz Latgali. Redzēt Zilo ezeru zemi.

Kurzemes pusē Apšuciemā mums ir vasarnīca, apkārt ir mežs un jūra. Tur man ļoti patīk pavadīt laiku. Mēs bijām ceļojumā uz Kuldīgu, Ventspili, Liepāju. Man Kuldīgā ļoti patika Ventas rumba, Ventspilī, lielās, krāsainās govis upmalā, dažādie kuģi pašā pilsētas sirdī.

Gruzijā es dzīvoju galvaspilsētā Tbilisi. Tur ir ļoti daudz vēsturisku vietu, piemēram, vecpilsētas pusē, kalna galā, ir pilsdrupas, skatiens no turienes uz pilsētu ir pasakains, vēlāk kalnā tika uzcelta baznīca. Pie upes Mtkvari ir rajons Metehi, kur IV gadsimtā, kā vēsta leģendas, Gruzijas karalis Vahtangs Gorgasali atrada visskarstāko vietu un nosauca to par Tbilisi. Man patīk arī vienkārši staigāt pa vecpilsētu. Tbilisi ir daudz pareizticīgo baznīcu. Ar omīti svētdienās gājām uz dievkalpojumu.

Biju ar vecākiem pie Melnās jūras, Adžārijā. Īpaši patika Batumi°uzvaras parks, kur bija daudz palmu un bambusu, arī bērnu atrakcijas. Ļoti jautri pavadīju laiku.

Es domāju, ka Melnā jūra ir melnā krasā, bet, kad es ar savam acīm to ieraudzīju, biju patīkami pārsteigta, ka īstenībā tā ir zila un dziļa, ar nelieliem viļņiem. Daudz plunčājos jūrā.

Biju arī kalnos. Tur kalni ir tik milzīgi, ka sākumā bija bail, bet pēc tam pieradu un droši skatījos no augšas. Līdz šim atceros tur pavadīto skaisto laiku! Gribētos vēl daudzas reizes aizbraukt uz turieni!

Šeit būs dažas fotogrāfija: 

Anne Kalni-1.jpg

Anne kalni.jpg

Anne melna jura.jpg

Anne Tbilisi-1.jpg

Anne Tbilisi.jpg

 

Autors
Annemarija 9 g.