LV EN
Te notiek nopietnas sarunas. Lai mēle nokalst tam, kurš apgalvo, ka grāmatas lasīt vairs nav modē! Stāstu draugi lasa. Un daudz. Viņi arī labprāt stāsta par saviem tuvajiem un tālajiem radiem, kuri dzīvo Tbilisi, Tallinā, Viļņā un citur Baltijā vai Aizkaukāzā.
Sūti arī tu mums savas pārdomas, tad "Pasaule t@vā bibliotēkā" kļūs bagātāka un tu pats piedalīsies konkursā! Gaidām tavus stāstus! Lasīt tālāk
 
 
Ispira grāmatu plaukts

Armēņu literatūra ir ļoti bagāta, tāpat kā visa armēņu kultūra kopumā, bet es esmu to iepazinis pavisam nedaudz. Saviem vienaudžiem es ieteiktu izlasīt armēņu tautas pasakas. Tikai nesakiet, ka jūs no šī vecuma jau esat izauguši. Pasakas var lasīt vienmēr!

Tajās ir daudz pamācoša, piemēram, armēņu pasaka „Anaita”, kas stāsta par meiteni, kuru iemīlēja princis. Bet Anaitas tēvs teica: „Tu esi princis, tas, protams, ir labi, bet, kamēr tu neiemācīsies amatu (tagad teiktu – profesiju), es tev savu meitu par sievu nedošu.” Un ko jūs domājat? Princis aiz mīlestības pret Anaitu iemācījās aust paklājus. Un tieši šī prasme vēlāk viņam izglāba dzīvību. Kā? Izlasiet pasaku un uzzināsiet!

Autors
Ispirs 10 g.