LV EN
Te notiek nopietnas sarunas. Lai mēle nokalst tam, kurš apgalvo, ka grāmatas lasīt vairs nav modē! Stāstu draugi lasa. Un daudz. Viņi arī labprāt stāsta par saviem tuvajiem un tālajiem radiem, kuri dzīvo Tbilisi, Tallinā, Viļņā un citur Baltijā vai Aizkaukāzā.
Sūti arī tu mums savas pārdomas, tad "Pasaule t@vā bibliotēkā" kļūs bagātāka un tu pats piedalīsies konkursā! Gaidām tavus stāstus! Lasīt tālāk
 
 
Līvas grāmatu plaukts

Mans grāmatu plaukts, salīdzinoši ar māsas un brāļa plauktu, ir neliels, tomēr nesen aptvēru, ka tas sācis pieņemt pieklājīgākus izmērus.  Man patīk tādi darbi, kuri rosina domāt. Patīk arī izrakstīt no grāmatām aforismus.

Manā grāmatu plauktā ir gan mīļa bērnu dienu lasāmviela, gan arī nopietni darbi, piemēram, Vinnijs Pūks, Pepija Garzeķe, Madikenu, Alfons Trīcvaidziņš, Žaklīnas Vilsones un Paulu Koelju darbi, V. Rūmnieka un A. Miglas romāns Kuršu vikingi, A. Kļavja vēsturiskais darbs Adiamindes āksts un M. Zālītes librets Lāčplēsis.

Pusaužu literatūra, kura iemaldās manā grāmatu plauktā, kā piemēram, darbs Vāvere  vai  Avene, gan tika ātri no tā izņemts, jo šādi darbi man nepatīk.

Autors
Līva 16 g.