LV EN
Te notiek nopietnas sarunas. Lai mēle nokalst tam, kurš apgalvo, ka grāmatas lasīt vairs nav modē! Stāstu draugi lasa. Un daudz. Viņi arī labprāt stāsta par saviem tuvajiem un tālajiem radiem, kuri dzīvo Tbilisi, Tallinā, Viļņā un citur Baltijā vai Aizkaukāzā.
Sūti arī tu mums savas pārdomas, tad "Pasaule t@vā bibliotēkā" kļūs bagātāka un tu pats piedalīsies konkursā! Gaidām tavus stāstus! Lasīt tālāk
 
 

Es mācos spēlēt klavieres. Pašlaik man ir jāizpilda dažādi treniņuzdevumi, lai turpmāk būtu vieglāk, bet brīvajā laikā cenšos spēlēt melodijas, kuras man īpaši patīk.

 

Tas, kāda mūzika man patīk, atkarīgs no tā brīža garastāvokļa. Tomēr biežāk es klausos roku, arī scrimrock (angļu.val.). Pati spēlēju klavieres un ģitāru. Man patīk angļu grupas Bring me the Horizon un Thousand Foot Krutch, arī amerikāņu dziedātāja Avrila Ramona Lavinja. Biju arī viņas koncertā Rīgā 2007. gada jūlijā. Iesaku paklausīties arī armēņu grupu Empyray. Opermūziku gan es neklausos.

 

Man patīk visi mūzikas stili, izņemot metālu un hard-roku. Man viņi šķiet pārāk vulgāri.
Mūzikas instrumentus spēlēt nemāku, tāpēc tikai klusos.

 

Mūzika aizņem daudz no manas ikdienas. Sēžot autobusos, vilcienos vai gaidot kādu, manās ausīs ir neveselīgās austiņas. Priekšroku dodu dažādai ārzemju mūzikai - Coldplay, Pink Floyd, Beatles, Kings Of Leon.

 

Mans tēvs ir mūziķis, un es bieži apmeklēju koncertus dažādās koncertzālēs. No tā, ko pēdējā laikā esmu dzirdējis, visvairāk man atmiņā palika koncerti festivāla "Vienoti dažādībā" ietvaros, kurus organizē ANO.