LV EN
Te notiek nopietnas sarunas. Lai mēle nokalst tam, kurš apgalvo, ka grāmatas lasīt vairs nav modē! Stāstu draugi lasa. Un daudz. Viņi arī labprāt stāsta par saviem tuvajiem un tālajiem radiem, kuri dzīvo Tbilisi, Tallinā, Viļņā un citur Baltijā vai Aizkaukāzā.
Sūti arī tu mums savas pārdomas, tad "Pasaule t@vā bibliotēkā" kļūs bagātāka un tu pats piedalīsies konkursā! Gaidām tavus stāstus! Lasīt tālāk
 
 

Internets. Internets ir tas, kas daudziem palīdz gan sazināties, gan iepazīties. Internetā tu vari darīt daudz dažādas lietas.

 

Grāmatas ir ļoti vērtīga lieta. Manā dzīvē grāmatām ir liela nozīme. Kad biju maza, domāju, ka grāmatas, kur nav bilžu, ir garlaicīgākā lieta pasaulē, nu, protams, tikai tad, kad man pašai tās bija jālasa. Taču ar laiku es pieaugu un lēnā garā sāku lasīt un lasīt. Tikai tagad saprotu, ka grāmatas ir viens no labākajiem izklaides veidiem. Vēl interesantāk ir, ja grāmata pēc tās lasīšanas tiek ekranizēta.

 

Man patīk lasīt dažādas grāmatas, un katra veida grāmata piesaista citādāk. Kā, piemēram, Agatas Kristi grāmatās mani ieinteresē tajās esošie satraucošie notikumi ar negaidītām beigām.

 

Mēs kāpām lielajos kalnos, tad gājām lejā, tur bija strautiņš, kuru es nepamaniju un iekāpu tajā.

 

Grāmatas man, kā jau daudziem, mainās līdz ar laiku un manu vecumu. Bet viena veida literatūra mani ir interesējusi vienmēr.

 

Man ļoti patīk klausīties mūziku, kura atbilst manam garastāvoklim. Vai ari tieši otrādi. Agrāk ar nepatiku domāju par klasisko mūziku, bet tagad man klasiskā mūzika liekas tik savdabīga, interesanta. No ārzemju grupām man patīk "The Script", dažreiz klausos ''Fall out boy''.

 

Es ar mammu un tēti vasarā devos laivu braucienā pa Gauju. Tur es redzēju daudz dažādas klintis.

 

Es biju Latvijas ziemas kūrortā "Almucas". Sākumā mēs noīrējām ragavas un citus ziemas braucamrīkus. Un tad laidāmies lejā no kalna!

 

Grāmatas ir ļoti interesantas. Mana vismīļākā grāmata ir Pepija Garzeķe.

 

Nesen es izlasīju grāmatu „Apelsīnu meitene”. Mani šī grāmata ieinteresēja. Es domāju, ka tā ir piemērota mana vecuma un vecākiem cilvēkiem.