LV EN
Vai tu esi kādreiz uzvilcis tautastērpu? Kādas tautas? Pastāsti par to mums! Uzzini kaut ko vairāk, un tad raksti mums par to, ko liek galvā meitenes vai velk kājās puiši. Par to, kas ir veste un kas ir ņieburs. Kad un kur sien prievītes... Es – Stāstu nieks - jau tagad esmu priecīgs par to, cik daudz jauna uzzināšu! Lasīt tālāk
 
 
Annemarijas rotas

Man mājas ir daudz rotaslietu. Dažādi auskari, gredzeni, krelles. Man vislabāk patīk nēsāt auskarus un gredzenus. Nesen mana vecmāmiņa no Gruzijas atveda ļoti skaistu gredzenu. Viņš ir bruņurupuča formā un zelta krasā ar dažādiem krāsainiem akmentiņiem. Kad es viņu nēsāju, tas patīk ne tikai man, bet arī visiem pārejiem.

Pagājušajā rudenī es izdūru auskarus ausīs, sākumā man bija bail, bet pēc tam izrādījās, ka tas nemaz nav tik sāpīgi, kā es domāju. Es uzreiz izvēlējos mazos auskarus ar zaļajiem akmentiņiem. Man tie ļoti piestāv. Mājas vēl ir citi auskari, dažus ņemu arī no mammas, jo man patīk auskarus mainīt.

Nesen man uzdāvināja ļoti skaistu pulksteni rozā krāsā, un tam var ļoti viegli atšķirt ciparus. Pulkstenis man tik ļoti patīk, ka es cenšos to neņemt nost pa nakti!

Man mājas ir arī daudz krelles. Ir arī tādas, kuras es esmu taisījusi ar savam rokām. Māku arī taisīt rokassprādzes. Kad es eju ciemos, man patīk rotāties un skaisti pavadīt laiku.

 

PIC_0134.JPG

PIC_0137.JPG

Autors
Annemarija 9 g.