LV EN
Viesistabā ikviens stāstu draugs kopā ar citiem mājas iemītniekiem stāsta stāstus, spēlē spēles, pārrunā notikumus, iesaka apmeklēt kādu interesantu vietu vai izlasīt labu grāmatu.
Atsūti arī tu kādas spēles aprakstu vai iesaki apmeklēt citiem kādu izrādi, filmu vai koncertu. Īpaši mums interesē dažādu tautu dažādās spēles. Raksti mums! Mēs gaidām! Lasīt tālāk

Lai dzirdētu stāstu draugu stāstus vai iepazītos ar pašiem stāstu draugiem, kā arī, lai klausītos par dažādām ieražām un tradīcijām Baltijas un Kaukāza valstīs, stāstu mājā katru mēnesi notiek stāstu draugu vakari. Stāstu draugi kopā sanākšanai gatavojas savlaicīgi, tiek organizēti konkursi, meklētas dažādas interesantas lietas, uzdoti jautājumi un gaidītas atbildes.

Bet visinteresantākā ir viesu grāmata. Tajā var reģistrēties ikviens, kurš vēlas kļūt par stāstu draugu – par stāstu mājas ciemiņu, kurš savu stāstu grib pavēstīt citiem.
Ja Tev gribas kaut ko pajautāt mums vai arī pastāstīt par sevi – par to, kā Tu dzīvo, kas Tev patīk, ko tu dari kopā ar draugiem, kā Tev patīk Tava skola, un ko jaunu Tu esi uzzinājis, tad raksti mums, un arī mēs to uzzināsim. Varbūt gribi ieteikt kādu grāmatu izlasīt citiem? Bet varbūt gribi atsūtīt sava ceļojumu aprakstu un fotogrāfijas? Un, ja nu Tev telefonā aizķēries paša veidots video par kaut ko interesantu? Sūti to mums! Mūsu stāstu lāde gaidīt gaida dažādus jaunumus un ierosinājumus par to, ko gribētu lasīt tieši Tu!
Un tad mums te - lādē - ir visādi konkursi un konkursiņi! Par visu ko! Protams, ar balvām!
Seko līdzi aktuālajam sadaļā "ziņojumi"!!!


 
 
Rebeka aicina

Pirms nedēļas es biju uz baletu Smilšuvīrs. Iepriekš es biju dzirdējusi par šo baletu, taču neizrādīju īpašu interesi. Kad manas mammas brālis stāstīja, ka tas esot bijis ļoti labs un interesants balets, es mēģināju uzzināt vairāk, jo, ja manam onkulim patika, tad tā tiešām ir vērtība. Kad izlasīju aprakstu un citu cilvēku atsauksmes, es tiešām vēlējos redzēt šo baletu.

                Man ļoti patika, kā šis balets sākās. Tas bija savādāk nekā citi baleti, kurus es biju redzējusi. Skatuve bija pilna ar cilvēkiem, kuri nekustējās. Kreisajā malā stāvēja divas meitenītes ar balonu, un pirms viņām uz šūpuļzirdziņa sēdēja puisītis. Pēkšņi puisītis sāka šūpoties. Kopskatā tas viss izskatījās ļoti interesanti. Tad pēkšņi lielākā daļa cilvēku nogāja no skatuves.

Sižets bija interesants un arī sarežģīts, ja kāds nav izlasījis aprakstu un galveno domu, tad dažas lietas varētu būt grūti saprotamas. Stāsts ir par vīrieti, kuru nomoka pagātnes atmiņas. Lēnām tās viņu iedzen vājprātā. Kad viņa līgavas un draugu mēģinājumi viņu glābt izgāžas, viņš no kāda vīrieša iegūst brilles vai tālskati, ar kurām pasauli redz citādi. Tad viņš ievēro skaisto lelli un iemīlas viņā, neapjauzdams, ka tā nav īsta...

                 Man ļoti patika dejas un mūzika. Tajās bija nedaudz mistikas un dramatisma. Pats dejas stils arī bija savādāks, nekā es biju redzējusi iepriekš. Es visiem, kuriem interesē balets, iesaku aiziet uz šo iestudējumu. Tas tiešām būs tā vērts.