LV EN
Viesistabā ikviens stāstu draugs kopā ar citiem mājas iemītniekiem stāsta stāstus, spēlē spēles, pārrunā notikumus, iesaka apmeklēt kādu interesantu vietu vai izlasīt labu grāmatu.
Atsūti arī tu kādas spēles aprakstu vai iesaki apmeklēt citiem kādu izrādi, filmu vai koncertu. Īpaši mums interesē dažādu tautu dažādās spēles. Raksti mums! Mēs gaidām! Lasīt tālāk

Lai dzirdētu stāstu draugu stāstus vai iepazītos ar pašiem stāstu draugiem, kā arī, lai klausītos par dažādām ieražām un tradīcijām Baltijas un Kaukāza valstīs, stāstu mājā katru mēnesi notiek stāstu draugu vakari. Stāstu draugi kopā sanākšanai gatavojas savlaicīgi, tiek organizēti konkursi, meklētas dažādas interesantas lietas, uzdoti jautājumi un gaidītas atbildes.

Bet visinteresantākā ir viesu grāmata. Tajā var reģistrēties ikviens, kurš vēlas kļūt par stāstu draugu – par stāstu mājas ciemiņu, kurš savu stāstu grib pavēstīt citiem.
Ja Tev gribas kaut ko pajautāt mums vai arī pastāstīt par sevi – par to, kā Tu dzīvo, kas Tev patīk, ko tu dari kopā ar draugiem, kā Tev patīk Tava skola, un ko jaunu Tu esi uzzinājis, tad raksti mums, un arī mēs to uzzināsim. Varbūt gribi ieteikt kādu grāmatu izlasīt citiem? Bet varbūt gribi atsūtīt sava ceļojumu aprakstu un fotogrāfijas? Un, ja nu Tev telefonā aizķēries paša veidots video par kaut ko interesantu? Sūti to mums! Mūsu stāstu lāde gaidīt gaida dažādus jaunumus un ierosinājumus par to, ko gribētu lasīt tieši Tu!
Un tad mums te - lādē - ir visādi konkursi un konkursiņi! Par visu ko! Protams, ar balvām!
Seko līdzi aktuālajam sadaļā "ziņojumi"!!!


 
 

                           Izrāde Slaktiņa Dievs

 

 

 

 

 

Brīvdienās ar ģimeni apmeklējām izrādi "Makss un Morics". Esmu lasījusi grāmatu, un man tā ļoti patika.

 

Filma, kuru iesaku noskatīties citiem

 

Teātra izrāde, ko esmu noskatījies

 

Filma, kuru iesaku noskatīties citiem

 

 Nesen apmeklēju teātra izrādi "Punktiņa un Antons". Patiesi sirsnīga izrāde. Punktiņu spēlēja Kristīne Nevarauska, bet Antonu - Lauris Dzelzītis. Manuprāt, viena no spilgtākajām personībām izrādē bija Ilzes Vazdikas attēlotā Resnā Berta.

 

  Laikā ap Jauno gadu ir pieņemts iet uz baletu „Riekstkodis”. Tas laikam ir tāpēc, ka šajā pasakā stāsts risinās Ziemassvētku laikā. Stāsts man ļoti patīk, jo ir aizraujošs, un tā varonis – Riekstkodis, aizstāvot meiteni, cīnās viens pats un uzvar, jo viņam nav bail.

 

Es biju leļļu teātrī uz izrādi Nāc pie puikām. Man izrāde ļoti patika. Tā māca, kā atrast īstus draugus, draudzēties un nedarīt sliktas lietas. Dailes teātrī biju uz izrādi Punktiņa un Antons. Stāsts bija par mazu meiteni, kas ar savu auklīti pa vakariem gāja ubagot. Izrāde māca, ka vajag strādāt un nevajag ubagot.

 

Pēdējā izrāde, kuru apmeklēju, bija Sniega karaliene Jaunajā Rīgas teātrī. Interesanta izrāde. Galvenajā lomā bija Gundars Āboliņš. Viņš lasīja pasaku un reizē tēloja visas lomas. Pagājušo gadu biju uz šo pašu izrādi, bet galvenajā lomā bija Baiba Broka. Ar viņu izrāde man likās interesantāka.

 

Katru gadu iestudē daudz jaunu izrāžu un veido izstādes. Pati esmu cilvēks, kas neapmeklē visu pēc kārtas, bet gan cenšas saklausīt citu cilvēku viedokļus par konkrēto izrādi vai izstādi. Varbūt kādam kādreiz kaut kas liekas ļoti labs, bet pēc apmeklējuma spriežu, ka pašai tomēr nepatīk. Bet, ja nemēģināsim, tad arī nevarēsim secināt, vai patīk vai nepatīk. Pastāstīšu savu viedokli par apmeklēto, varbūt uzzināsiet kaut ko jaunu, un gibēsiet izmēģināt, redzēt...